فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

وقف در حقوق ایران و تراست در حقوق انگلیس PPT

 وقف در حقوق ایران  و تراست در حقوق انگلیس PPT

 

 

 

 

 

نام محصولپاورپوینت مطالعه ی تطبیقی وقف در حقوق ایران  و تراست در حقوق انگلیس

فرمت : PPT

حجم :0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 41

زبان : فارسی

سال گردآوری : 1393

 

مقدمه :

—با نگاهی گذرا به نهادها و تاسیسات حقوقی در نظام های حقوقی مختلف، در اول امر شباهت هایی بین برخی از نهادهای حقوقی که در این نظامها وجود دارد مشاهده    می شود، این شباهت ها موجب می شود که افرادی این نهادها را معادل یکدیگر در دو نظام حقوقی مختلف بدانند.
—همان گونه که در نظام حقوقی اسلام از «وقف» برای خیرات و مبرات عمومی استفاده می شود، در حقوق انگلیس و کشورهای کامن لا از نهاد «تراست» برای نیل به این آرمانهای معنوی استفاده می شود.
—امروز ما با تبیین این دو نهاد حقوقی و مقایسه آنها، نقاط اشتراک و افتراق این دو نهاد حقوقی را بیان می کنیم.
— با وجود شباهت هایی که تراست با وقف دارد، آن را نمی توان معادل وقف در حقوق کامن لا دانست، و باید گفت که تراست ترکیبی از هبه، نمایندگی و انتفاع است.
 
—خیرات و مبرات عمومی و صدقات جاریه در میان همه اقوام و ملل متمدن وجود داشته و اکنون نیز به صورتهای گوناگون وجود دارد.
— مردمان نیکوکار و بشر دوست برای خدمت به همنوعان و رفع حوائج آنان و بقا نام و اثر خود در زمان حیات تمام و یا قسمتی از اموال خود را مخصوص کارهای خیر و نیازمندیهای اجتماعی کرده و بر وفق سنن و آداب ملی یا مذهبی ترتیبی داده اند که خود آن مال همیشه باقی و منافعش به مصارف مخصوص برسد این عمل خیر چه در زمانهای گذشته و چه در عصر حاضر که وسایل و اسباب تمدن و فرهنگ بسیار گسترش یافته است یکی از خدمات سودمند اجتماعی است که در بسیاری از شئون گوناگون اجتماع در امور فرهنگی و بهداشتی مفید واقع می شود.
 
—در دین جامع و جهانی اسلام از جانب پیغمبر بزرگوار اسلام و سایر پیشوایان مذهب سفارش بسیاری به صدقات جاریه و خیرات و مبرات شده است و این عمل خیر را مسلمانان بشر دوست (باقیات الصالحات) نام نهاده و آن را موجب بقای نام و نشان دراین جهان و دریافت پاداش فراوان و آمرزش در آن جهان دانسته اند.
—در قرآن کریم از این عمل خیر تعبیر به وقف نشده ولی در اخبار و احادیث گاهی کلمه وقف آورده شده و بیشتر از آن به (صدقه جاریه) بیان گردیده و در کتب فقه اسلامی بحثی به وقف اختصاص داده شده است.


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,750 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
321_901101_4310.zip108.3k

سنجش بهره وري PPT

سنجش بهره وري PPT           نام محصول : پاورپوینت سنجش بهره وري فرمت : PPT حجم : 2.7 مگابایت تعداد اسلاید : 27 زبان : فارسی سال گردآوری : 1395   رويكرد مبتني بر تأمين منابع شاخصها : 1-  توان سازمان در بهره برداري از محيط و تأمين منابع كمياب و ارزشمند؛ 2-  توان تصميم گيري سازمان در درك و تفسير درست از ويژگي هاي واقعي محيط خارج ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,700 تومان 7,850 تومان 50% تخفیف

ترازنامه و یادداشتهای توضیحی صورتهای مالی PPT

ترازنامه و یادداشتهای توضیحی صورتهای مالی PPT           نام محصول : پاورپوینت ترازنامه و یادداشتهای توضیحی صورتهای مالی  فرمت : PPT حجم : 1.1 مگابایت تعداد اسلاید : 97 زبان : فارسی سال گردآوری : 1395   اهداف آموزشي   تشریح عناصر ترازنامه  تشریح مفاهیم کلی حاکم بر صورتهای مالی  تشریح شکلهای مختلف ترازنامه   تشخیص اهمیت ساختار یادداد ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,500 تومان 7,750 تومان 50% تخفیف

راهبردهای چگونگی سازمان دادن به فعالیتهای کلاسی PPT

راهبردهای چگونگی سازمان دادن به فعالیتهای کلاسی PPT           نام محصول : پاورپوینت راهبردهای چگونگی سازمان دادن به فعالیتهای کلاسی و بررسی تکالیف فرمت : PPT حجم : 2.2 مگابایت تعداد اسلاید : 49 زبان : فارسی سال گردآوری : 1395   وحدت تعليماتي محتواي آموزشي بايستي ضمن رعايت مداومت تجارب و شناخت دانش آموزان در يک مقطع زماني بايد به ارتباط عمومي و هماهنگي افقي مطالب توجه نم ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,500 تومان 7,750 تومان 50% تخفیف

انگیزش و رفتار PPT

انگیزش و رفتار PPT           نام محصول : پاورپوینت انگیزش و رفتار  فرمت : PPT حجم : 0.6 مگابایت تعداد اسلاید : 32 زبان : فارسی سال گردآوری : 1394   انگیزه : - انگیزه ها چراهای رفتار هستند. آنها موجب آغاز و ادامه فعالیت می شوند و جهت کلی رفتار هر فرد را معین می سازد. - انگیزه ها را به عنوان نیازها، تمایلات یا محرکات درونی فرد ت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 15,500 تومان 7,750 تومان 50% تخفیف