فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

جزوه آموزشی شاخص های ایمنی بیمار

جزوه آموزشی شاخص های ایمنی بیمار

 

 

 

 

 

نام محصول : جزوه آموزشی شاخص های ایمنی بیمار 

فرمت : PDF

حجم : 1.3 مگابایت

تعداد صفحات : 70

زبان : فارسی

سال گردآوری : 1395

 

پیشگفتار :

خدمات غير ایمن در عرصه سلامت همچنان یک معضل گسترده جهانی به شمار می آید. گرچه در دهه گذشته پيشرفت قابل ملاحظه ای در راستای ارتقاء ایمنی بيمار رخ داده است، اما هنوز کاستی های متعددی وجود دارد و ميزان آسيب های تحميل شده به بيماران از ناحيه عوارض ناخواسته بطور غير قابل قبولی بالاست. 

سازمان جهانی بهداشت اهميت ایمنی بيمار را درك نموده و آن را به عنوان یک دغدغه سلامت عمومی در اولویت قرار داده است. قطعنامه مجمع جهانی بهداشت WHA55/18 رئوس مسئولیت های مختلف آن سازمان را ترسيم نموده که عبارتند ازپشتيبانی فنی از کشورهای عضو برای توسعه سيستم های گزارش دهی و کاهش خطر، تنظيم سياست های مبتنی بر شواهد، ارتقاء فرهنگ ایمنی و تشویق پژوهش در ایمنی بيمار. همواره در راستای ایمنی بيمار و بهبود آن اقدامات بسياری انجام می گردد که اغلب آنها را هنگامی که با حادثه یا مشكلی رو به رو می شویم بروز می دهيم حال آنكه می توان در جهت ارتقاء وضعيت ایمنی بيمار با شناسایی ریشه ای مشكلات قبل از وقوع در جهت حذف آنها قدم برداشت.

در پاسخ به نياز مبرم برای توسعه مداخلات در ارتباط با ایمنی بيمار دفتر مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت، برنامه بيمارستان دوستدار ایمنی بيمار را آغاز نموده است. بهبود ایمنی بيماران یكی از اولویت های دولت ها است و این امر با توجه به حساسيت مراقبت از بيماران اهميتی دو چندان دارد. به نظر می رسد درصد پایين نگرش مثبت به جو ایمنی و نقص در فرهنگ ایمنی نشانه ای از نياز به رویكردی جامع برای بهبود وضعيت ایمنی در بيمارستان ها باشد. این رویكرد باید فراگير باشد و تمام ابعاد ایمنی را در بر بگيرد. پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,950 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,900 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
21_617996_1012.zip1.2 MB