فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

عنوان : محافظه کاری حسابداری مدل های اندازه گیری آن PPT

عنوان : محافظه کاری حسابداری مدل های اندازه گیری آن PPT

 

 

 

 

 

 

نام محصولپاورپوینت محافظه کاری حسابداری مدل های اندازه گیری آن

فرمت : PPT

حجم : 1.3 مگابایت

تعداد اسلاید : 20

زبان : فارسی

سال گردآوری : 1394

 

مفهوم

    محافظه كاری یكی از ویژگیهای برجسته ی گزارشگری مالی است كه در سال های اخیر به خاطر رسوایی های مالی توجه بیش تری را به خود جلب کرده است، هرچند بسیاری از حسابداران بر وجود محافظه كاری در تنظیم صورت های مالی توافق دارنداماتعریفی جامع و مانع ازآن ارائه نشده است.

با وجود این، در متون حسابداری دو خصوصیت عمده ی محافظه کا‌ری مورد بررسی قرار گرفته است:

 

1- جانب داری رو به پایین ارزش دفتری سرمایه نسبت به ارزش بازار آن است 2- گرایش به تسریع در شناسایی هزینه ها و تعویقِ شناخت درآمدها.

محافظه کاری به طور سنتی با ضرب المثل هیچ سودی را پیش بینی نكنید، اما همه ی زیا ن ها را پیش بینی كنید تعریف شده است . در ادبیات حسابداری این ضرب المثل به صورت «گرایش حسابداری به الزام درجه ی بالاتری از تاییدپذیری برای شناسایی اخبار خوب، یعنی سود نسبت به شناسایی اخبار بد یعنی زیان تفسیر شده است. در بیانیه مفاهیم حسابداری برای تشریح محافظه كاری چنین آمده است:

 اگر دو برآورد از یك مبلغ دریافتنی یا پرداختنی آتی وجود داشته باشد و احتمال وقوع هر دو یكسان باشد؛ محافظه كاری استفاده از برآوردی را دیكته می كند كه كم تر خو شبینانه است.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,250 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 16,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
32_563429_8340.zip961.2k