فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

فساد اداري PPT

فساد اداري  PPT

 

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت فساد اداری

فرمت : PPT

حجم : 300 کیلوبایت

تعداد اسلاید : 43

زبان : فارسی

سال گردآوری : 95

 

کد محصول : 00038

 

مقدمه
با آغاز قرن بيست و يكم، ضرورت ايجاد تحول در نظام اداري و انجام اصلاحات ساختاري با وضوح بيشتري نمايان مي شود. در جهان متحول كه منابع آن در برابرنيازها و انتظارات روز به روز كاستي مي‌گيرد، دولتها براي كارآمد شدن تحت فشارهاي شديدي هستند و از ساز وكارهاي گوناگون براي رفع مشكلات ياري گرفته‌اند. ابزارهاي اصلاحي دولتها در زمينه هاي مختلف شكل گرفته‌اند اما از آن ميان آسيب‌شناسي اداري، بيشترين كاربرد را دركشورهاي توسعه نيافته و در حال توسعه داشته است.

كشورهاي توسعه نيافته به دليل ضعفهاي گوناگون در رده «نظامهاي ناكارآمد» قرار دارند و اين از مشخصه‌هاي مهمي است كه وقتي با شرايط ديگري جمع شود و در كنارآنها قرار گيرد عاملي در تثبيت .وضعيت توسعه نيافتگي و تشديد آن مي شود.

انواع بي نظمي در نظام اداري ناكارآمد
پيچيدگي بيش از حد در کارها
-
نارسايي و نقض در قوانين و مقررات و اجراي آنها
-
 بي توجهي نسبت به قوانين و دستورات مقامات و رده هاي بالا توسط ماموران و رده هاي مراتب پايين
-
 ضعف نيروي انساني
-
سازش كارگزاران دولتي با افراد وگروههاي با نفوذ
-
 شالوده‌هاي سست و نامتناسب سازماني
-
 انحصار مشاغل
-
ضعف سيستم مديريت

واژة «فساد» از ريشة «فسد» به‌معناي جلوگيري از انجام اعمال درست و سالم است. معادل انگليسي آن، )Corruption(از ريشة لاتين «corruptus»، به‌معناي شكستن و نقض كردن است. چيزي كه شكسته يا نقض مي‌شود، مي‌تواند قوانين و مقررات يا قواعد اداري باشد. بدين معنا، فساد يعني هر پديده‌اي كه مجموعه‌اي را از اهداف و كاركردهاي خود بازدارد.

 

تعريف فساد اداري
رفتاري كه از حالت عادي و مورد قبول جامعه منحرف شده باشد فساد ناميده مي شود. فساد معلول مجموعه اي از عوامل ساختاري و زيربنابي است.
عوامل محيطي حاكم بر جامعه، از جمله عوامل اقتصادي، سياسي، اداري، فرهنگي و اجتماعي، جملگي در فراهم شدن بستر فساد موثرمی باشند.



پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,750 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
125_528322_9389.zip243.8k