فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

بکارگيري تکنيک گروه هاي محافظ در سنتز ترکيبات آلي PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت بکارگيري تکنيک گروه هاي محافظ در سنتز ترکيبات آلي 

فرمت : PPT

حجم : 1.6 مگابایت 

تعداد اسلاید : 28

زبان : فارسی

سال گردآوری :97

 

مقدمه:

گاهي اوقات ضروري به نظر مي رسد که گروه و يا گروه هاي عاملي که امکان دارد در يک مرحله از واکنش دخالت کنند، محافظت شوند.
 
 گروه هاي محافظت کننده امكان غلبه بر مشکلات ساده گزينش پذيري را نيز فراهم مي كند.
 
تكنيك گروه هاي محافظ در اكثر واكنش هاي شيميائي كاربرد دارد، اما استفاده از آن در واكنش هاي سنتزي پيچيده و طولاني اهميت فوق العاده اي دارد.
 
 سنتز داروها از پيچيدگي و اهميت زيادي برخوردار است و گروه هاي عاملي مختلفي كه روي اين تركيبات وجود دارد، استفاده از گروه هاي محافظ را در اين مقوله از شيمي ضروري و مهم مي باشد.
 

محافظت گروه كربونيل:

گروه كربونيل، مهم ترين گروه عاملي در واكنش هاي سنتزي مي باشد. با توجه به فعاليت بالاي اين گروه و شركت در  واكنش هاي مختلف، محافظت اين گروه در برخي شرايط ضروري مي باشد.
 
گروه کربونيل به دليل قطبيت پيوند کربن – اکسيژن و همچنين هيبريداسيون  sp2و آرايش مسطح خود، مورد حمله نوکلئوفيل ها و عوامل احيا کننده قرار مي گيرد.
 
محافظت گروه كربونيل فقط در مورد آلدئيدها و كتون ها صورت مي گيرد. زيرا در اين تركيبات گروه كربونيل وارد واكنش هاي افزايشي شده و فعاليت گروه كربونيل در اين تركيبات بالا مي باشد.
 
محافظت گروه کربونيل در آلدئيدها و کتون ها در محيط بازي انجام نمي گيرد. زيرا در محيط بازي همي استال تشکيل مي گردد و تبديل همي استال به استال در اين محيط انجام نمي شود زيرا پروتون گروه هيدروكسي همي استال در محيط بازي گرفته شده و اكسيژن منفي تشكيل مي شود، كه ترك كننده خيلي ضعيفي مي باشد.


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,250 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 16,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_2115660_4123.zip1.6 MB