فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

بهترين مکان ايستگاه آتش نشاني با استفاده از GIS

 

 

نام محصول : پاورپوینت بهترين مکان ايستگاه آتش نشاني با استفاده از GIS

فرمت : PPT

حجم : 1.2 مگابایت 

تعداد اسلاید : 30

زبان : فارسی

سال گردآوری :97

 

1)مقدمه:

سیاست کلی ایجاد ایستگاه های آتش نشانی در ایران سیاستی بدون برنامه خاص و مدرن بوده است به گونه ای که برای ایجاد هر ایستگاه در محدوده های شهری مهمترین اصل خالی بودن زمین، بدون مالک بودن آن یا مواردی از این قبیل بوده است. این موضوع  بر مکانیابی کلی ایستگاه ها در سطح شهرها تاثیرگذار بوده است.

يکي از سامانه هايي که بواسطه فن آوري اطلاعات امروزه ظهور پيدا کرده است ، سامانه اطلاعات مکاني (GIS) مي باشد.GIS علاوه بر ايجاد، مديريت، پرس و جو، تجزيه و تحليل و نمايش داده هاي مکاني و توصيفي، مي تواند به عنوان يک سيستم پشتيبان تصميم گيري (DSS) نيز در نظر گرفته شود. در واقع GIS ميتواند از برنامه ريزي و تصميم گيري مديران حمايت و پشتيباني نمايد.

 

از اين رو در دنياي امروز بدون استفاده از چنين فن آوريهايي عملا مديريت شهري(در اینجا مدیریت حوادث آتش سوزی) دچار اختلال هاي بزرگ و به شهر صدمات جبران ناپذيري وارد مي شود.

 

 

مجموعه بررسی ها و تجزیه و تحلیل های انجام شده در مورد حوادث آتش سوزی و نحوه عملکرد ایستگاه های آتش نشانی نشانگر آن است که محدودیت ها ونارسایی های عمده ای در مکان گزینی و عملکرد مطلوب ایستگاهها وجود دارد. این مشکلا ت و نارسایی ها را می توان به شرح زیر طبقه بندی کرد:

 

·عدم انطباق مکان و شعاع پوشش ایستگاهها با کانون های بالقوه آتش سوزی

 

·عدم تناسب تعداد ایستگاهها با تعداد جمعیت تحت پوشش

 

·عدم تناسب توزیع مکانی ایستگاهها با الزامات و بافت شهری

 

·عدم تناسب توزیع مکانی ایستگاهها با استاندارد پوشش زمانی

 

کافی نبودن تعداد ایستگاهها  نسبت به هردو معیار جمعیت و مساحت شهری
 

تعاریف):

·مکانیابی: فعالیتی است جهت انتخاب مکانی مناسب برای کاربردخاص، که قابلیتها و توانایی های یک منطقه را از لحاظ وجود زمین مناسب و کافی و نیز ارتباط آن کاربری خاص با کاربری های شهری را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهد.

 

· شعاع عملکرد: حداکثرمسافتی است که یک خودرو آتش نشانی ظرف مدت 5 دقیقه می تواند طی کند.

 

فرایند تحلیل سلسله مراتبی(AHP): این فرایند گزینه های مختلف را در تصمیم گیری دخالت داده و امکان تحلیل حساسیت روی معیارها و زیرمعیارها را دارد. علاوه بر این برمبنای مقایسه زوجی بنا نهاده شده که قضاوت و محاسبات را تسهیل می کند. همچنین میزان سازگاری و ناسازگاری تصمیم را نشان می دهد که از مزایای ممتاز این تکنیک در تصمیم گیری چندمعیاره می باشد.


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 18,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file1_2114816_3385.zip1.2 MB