فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

مدیریت منابع انسانی و چرخه حقوق و دستمزد PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت مدیریت منابع انسانی و چرخه حقوق و دستمزد

فرمت : PPT

حجم : 1 مگابایت 

تعداد اسلاید : 65

زبان : فارسی

سال گردآوری :97

 

 

سیستم اطلاعاتی مدیریت منابع انسانی وچرخه ی حقوق و دستمزد شامل دو زیر مجموعه ی مستقل از هم ، اما مربوط ( یعنی مدیریت منابع انسانی و حقوق و دستمزد ) است . سیستم مدیریت منابع انسانی  داده های مربوط به فعالیت های استخدام ، آموزش ،به کار گماشتن ، پاداش ، ارزیابی و اخراج کارکنان را گرد آوری ، ثبت و پردازش می کند . سیستم حقوق و دستمزد نیز داده های مربوط حقوق کارکنان را گرد آوری ، ثبت و پردازش می کند .

 مدیریت
منابع انسانی و چرخه ی حقوق و دستمزد مجموعه یی از فعالیت های تجاری و عملیات پردازش داده های مربوط و مدیریت کار آمد نیروی کار شرکت است .مهمترین فعالیت های این بخش به شرح زیر هستند :
1 -  استخدام
2- آموزش
3- به کار گماشتن
4- حقوق و دستمزد  
5- ارزیابی عملکرد
6- اخراج

 


فعالیت
های اول و ششم(استخدام و اخراج) تنها یک بار برای هر کارمند انجام می شود . فعالیت های دوم تا پنجم(آموزش،به کار گماشتن،حقوق و دستمزد،ارزیابی عملکرد) تا زمانی که کارمند برای شرکت کار می کند ، به طور مستمر انجام می شود . فعالیت چهارم ، (حقوق ودستمزد) وظیفه ی اصلی سیستم حقوق و دستمزد شرکت است . پنج فعالیت دیگر توسط سیستم مدیریت منابع انسانی شرکت انجام می شود . سیستم مدیریت منابع انسانی توسط مدیر منابع انسانی و سیستم حقوق و دستمزد توسط رئیس حسابداری اداره می شوند .

 دایره ی مدیریت منابع انسانی اطلاعات مربوط به استخدام نیروی انسانی ، پایان یافتن قرار دادهای آنان ، و تغییرات نرخ های حقوق و دستمزد را فراهم می کند .
کارکنان تغییراتی را در کسور اختیاری خود ( برای مثال ، برنامه ی بازنشستگی )انجام می دهند . دایره های مختلف شرکت اطلاعات ساعات کارکرد واقعی کارکنان را تهیه می کنند . سازمانهای دولتی نرخ های مالیات و دستور العمل های قانونی مربوط را فراهم می کنند . به طور مشابه ، شرکت های بیمه و سایر سازمان ها دستور العمل های مربوط به چگونگی محاسبه و کسر کسور مزبور را تهیه و ارسال  می کنند .پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,250 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 18,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_2114457_7029.zip995.8k