فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

آفت زنجره مو PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت آفت زنجره مو

فرمت : PPT

حجم : 6.9 مگابایت 

تعداد اسلاید : 32

زبان : فارسی

سال گردآوری :97

 

مقدمه:

آفت زنجره يكي از آفات مهم باغات م يباشد. در اين ميان دو گونه زنجره مو و زنجره فلاوا بيشترين خسارت را به گياهان باغي وارد مي كنند. زنجره مو در درختان مثمر به مو، سيب، آلبالو، به، هلو، انار، گلابي و سنجد و در درختان غير مثمر به سپيدار، زبان گنجشك، نارون، نسترن، ابريشم، ازگيل ژاپني و تبريزي خسارت مي زند(شكل 1 )زنجره فلاوا در درختان مثمر به هلو، به، زردآلو، بادام، گردو، آلبالو،گلابي، آلو و سيب و در درختان غير مثمر به بلوط، اقاقيا، سرو نقره اي همچنين در گياهان علفي به .( علف هاي هرز شيرين بيان و تلخ بيان خسارت مي زند(شكل 2 )نحوه ي خسارت هر دو گونه شبيه هم بوده و توسط حشرات كامل و پوره هاي سنين مختلف انجام مي شود.

 

مشخصات ظاهري آفت زنجره :

هر دو گونه اين آفت داراي سه مرحله زيستي شامل حشره كامل ، پوره و تخم مي باشد.

حشره كامل گونه زنجره مو : اين حشره به رنگ سبز روشن با چشمهاي فيروز هاي سير، روشن، سياه يا قهو هاي و بطول 20 تا 28 ميلي متر است. حشرات كامل داراي ( بالهاي شيشه اي و شفافي هستند و نر اين حشرات توليد صدا ميكنند(شكل1)پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 12,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_2114058_5602.zip6.7 MB