فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

حسابداری مدیریت(سیستم های بودجه بندی) PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت حسابداری مدیریت(سیستم های بودجه بندی)

فرمت : PPT

حجم : 4.7 مگابایت 

تعداد اسلاید : 47

زبان : فارسی

سال گردآوری : 97

 

سرفصل مطالب:

بودجه بندی سنتی :

1) بودجه جامع

بودجه بندی عملیاتی

 

 

بودجه بندی مالی

2) بود جه بندی سرمایه ای

بودجه بندی نوین :

بودجه بندی برمبنای فعالیتABB

مقدمه:

بودجه عبارت از یک برنامه عملیاتی در سازمان است. از طریق بودجه منابع وتعهدات مورد نیاز برای اجرای اهداف سازمان در طی یک دوره شناسایی می شود. بودجه، جنبه های مالی و غیر مالی عملیات برنامه ریزی شده هردوره را در بر می گیرد. در طی دوره از بودجه به عنوان راهنمای عملیات و پیش بینی نتایج حاصل از اجرای عملیات در پایان دوره بودجه استفاده خواهد شد. به فرآیند تهیه یک بودجه بودجه نویسی گفته می شود.

 

 

فرآیند بودجه و بودجه نویسی در آمیخته با کلیه جنبه های مدیریتی است. علاوه بر جایگاه بودجه به عنوان یک طرح عملیاتی، بودجه نقش مهمی در تخصیص منابع، هماهنگی در عملیات شامل شناسایایی محدودیت ها و ارتباطات و تفویض عملیات، انگیزش و هدایت در اجرا، راهنما در جهت برقراری کنترل عملیات و مدیریت جریان های نقدی، و ارایه معیارهایی برای ارزیابی عملکرد را نیز برعهده دارد.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,500 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 17,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file1_2113620_9593.zip4.5 MB