فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

خودگردانی در یادگیری PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت خودگردانی در یادگیری

فرمت : PPT

حجم : 1.8 مگابایت 

تعداد اسلاید : 20

زبان : فارسی

سال گردآوری : 97

 

تعاریف خودگردانی:

* از نظر شانک و زیمر من ، فرایندی است نظام مند که توسط آن فرد،افکار احساسات  و رفتارهای خود را برای رسیدن به اهداف مورد نظر هدایت  می کند.

* از نظر کرسینی ، یکی از توانمندی های انسان در کنترل افکار و احساسات و رفتار خود است. که از طریق آن فرد بر رفتار خود نظارت می کند. و سپس با توجه به معیارهای فردی در مورد آن قضاوت می کند.

*از نظر زیدنر و همکاران، فرایندی است برتر و مسلط که جنبه هایی چون خود گردانی دریادگیری، سلامت ومدیریت فشار روانی را تحت پوشش دارد.

* از نظر زیمر من ، خودگردانی مشارکت فعال فراشناختی ، انگیزشی و رفتاری فراگیران در فرایند یادگیری توصیف شده است.

 

ویژگیهای فراگیران خودگردان :

 

* فراگیران خودگردان اهداف مشخصی دارند راهبردهایی برای دستیابی به  آن دارند واین افراد خود شروع به یادگیری می کنند و بر پیشرفت خود نظارت دارند و آن را ارزیابی می کنند همچنین انگیزش درونی و خودانگیختگی در عمل دارند.

*این افراد یادگیری را فرایندی منظم وکنترل شدنی می دانند و در قبال پیشرفت خود مسئولیت بیشتری می پذیرند. آنان خود را صاحب اختیار و اراده ، خود پسند ه و دارای انگیزه می دانند.یادگیرنده به طور ارادی به درگیر شدن در یادگیری تمایل دارند. زمانی که رفتارها خودگردانند افرادآنها را با رضایت کامل و بدون تعارض انجام می دهند.

*تکلیفهای خود را طراحی و بررسی می کنند از فرایند های تفکرخودآگاهی دارند و ازراهبردهای شاختی برای کسب اهدافشان بهره می جویند.در بالاترین سطح خود گردانی علاقه و ترجیح دادن فردی موجب فعالیتی می شود که آزادانه انجام می گیرد. در حالی که پایین ترین سطح خودگردانی در فعالیتی دیده می شود که فقط به دلیل برخی از عوامل بیرونی انجام میگیرد.                                                                                                                               پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 13,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file4_2113264_9998.zip1.8 MB