فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

مغز محوری PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت مغز محوری 

فرمت : PPT

حجم : 0.1 مگابایت 

تعداد اسلاید : 35

زبان : فارسی

سال گردآوری : 97

 

در دهه های اخیر در عرصۀ تعلیم و تربیت، رویکردهای مختلفی در ارتباط با فرایند های آموزشی پا به عرصه گذاشته است. یادگیری مغز محور، یکی از این تئوری هاست که مورد توجه بسیاری از متخصصان تعلیم و تربیت قرار گرفته است. این تئوری با تأکید بر مغز و نحوۀ کارکرد آن و مرتبط کردن آن با فرایند های یادگیری، مباحث جدیدی را وارد عرصه های آموزشی نموده است. لذا توجه به ابعاد مختلف این تئوری و ارتباط با فرایندهای آموزشی و به تبع آن پیشرفت در حوزۀ تعلیم و تربیت امری ضروری به نظر می رسد.

 

این تئوری جامع ترین رویکرد آموزشی است که بر اساس تحقیقات علوم عصبی ایجاد شده است. این تئوری ، تاکید اصلیش بر چگونگی یادگیری مغز به طور طبیعی است، و بر مبنای دانسته های ما در مورد اجزاء و کارکردهای مغز در مراحل مختلف رشد و توسعه آدمی بنا شده است. بر اساس آخرین یافته های دانشمندان عرصۀ مغز، امروزه از تکنیک هایی در عرصه آموزش استفاده می شودکه در آن ها به معلمان این امکان را می دهند تا یادگیری را به سطح رشد واقعی فرد و تجارب عاطفی و هیجانی او و تجارب و تاریخچه رشد او مرتبط کنند.

یادگیری مغز محور ،کاربرد مجموعه ای از اصول معنادار است که درک ما را از اینکه مغز ما به هنگام آموزش چطور فعالیت می کند را ارائه می کند.یادگیری مغز محور، نه داروی همه دردهاست و نه جادو است که انتظار داشته باشیم تا همۀ مشکلات تعلیم و تربیت را حل کند. هر کسی آن را به دیگران نمایش دهد، آن ها را گمراه می کند. هنوز حتی به صورت یک مسئله یا یک مدل یا یک "بسته آموزشی" مهم مطرح نشده است که مدارس دنبال دست یابی به آن باشند.مردم اغلب معتقدند که هر کسی می تواند یاد بگیرد و البته واقعیت آن ست که هر کسی در حال یادگیری است. هر شخصی با یک مغز متولد می شود که مانند یک پردازشگر قدرتمند عمل می کند. به هر حال ، مدارس سنتی اغلب از طریق مأیوس کردن، نادیده گرفتن و سرکوب نمودن فرایندهای طبیعی یادگیری،آن را از بین می برند.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,900 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,800 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_2113259_8808.zip116.3k