فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

بودجه ریزی بر مبنای عملکرد PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت بودجه ریزی بر مبنای عملکرد 

فرمت : PPT

حجم : 2.4 مگابایت 

تعداد اسلاید : 23

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

 

- با گسترش وظايف دولت و افزايش مخارج دولتي و ارتباط آن با اقتصاد كشور، كنترل مخارج دولت اهميت خود را از دست داد و نياز به بهبود در سيستم هاي برنامه ريزي،كنترل و مديريت منابع دولت مطرح گرديد .مديريت منابع دولت نياز به مشخص كردن اهداف و تاكيد برنتايج و سپس استفاده از مديريت هزينه و حسابداري مديريت براي كاهش هزينه ها و افزايش كيفيت خدمات دارد. تاكيد برنتايج عملكرد باعث مي شود كه استفاده كنندگان گزارشهاي مالي دولت ديد وسيعتري پيداكرده واطلاعات بيشتري در مورد نتايج عملكرد و هزينه هاي اجراي فعاليتها داشته باشند. اين امر موجب توجه دولتمردان و سياستگذاران به اقتصادي بودن و كارايي و اثربخشي منابع دولت مي گردد. براي تحقق اين امر نه تنها بايد روشهاي بودجه بندي موجود براي افزايش هماهنگي در اين سيستم بهبود يابد بلكه بايد بعد جديدي را براي ارزيابي مديريت فعاليتهاي دولتي مطرح ساخت تا با تاكيد بر اهداف، نتايج، محاسبه بهاي تمام شده فعاليتها و كاهش هزينه ها و مديريت فعاليتهاي دولتي باعث افزايش رضايت مردم و ارايه خدمات با كيفيت بالا و هزينه پايين گردد.
مقدمه:
-مهمترين برنامه مالي و صورت دخل و خرج هر دولت ،برنامه اي تحت عنوان بودجه ساليانه است. بودجه ريزي عملياتي در واقع يكي از رويكردهاي اثربخش در نظام بودجه ريزي است كه برمبناي قيمت تمام شده خروجي ها تعريف مي شود. در اين سيستم سلسله مراتبي از برنامه طرح، پروژه و فعاليت تعريف مي شود، به طوري كه براساس استانداردهای مربوط به هر فعاليت مي توان به قيمت تمام شده آن فعاليت دست پيدا كرد. براي هريك فعاليت يا واحد تصميم، شاخص هايي تعريف مي شود كه به صورت كيفي يا كمي قابل اندازه گيري است، اين شاخص ها مي تواند شامل نيروي انساني (نفر ساعت) يا زمان اجراي هر فعاليت باشد، كه اگر زير ساخت هاي مربوط به آن به خوبي فراهم شده باشد، قيمت تمام شده هر فعاليت بر مبناي معيارها و شاخص هاي تعريف شده تعيين مي شود. در اين صورت مي توان محاسبه كرد كه هر فعاليت و هر پروژه و هر طرح در بالاترين سطح هر برنامه تا چه اندازه يك سازمان يا دولت را به اهداف كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت خود مي رساند .


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,500 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 13,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file8_2109387_6875.zip2.3 MB