فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

رابطه عدم تقارن زمانی سود و MTB

 

 

نام محصول : پاورپوینت رابطه عدم تقارن زمانی سود و MTB 

فرمت : PPT

حجم : 0.7 مگابایت

تعداد اسلاید : 33

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

 

محافظه کاری به عنوان تمایل حسابداران جهت نیاز به درجه بالاتری از تاییدپذیری برای شناسایی اخبار خوب در سود نسبت به اخبار بد معرفی میشود.

        این بدین معنی است که محافظه کاری موجب می گردد واکنش سود نسبت به اخبار بد به هنگام تر از واکنش سود نسبت به اخبار خوب باشد.

دراین تحقیق «عدم تقارن زمانی سود»به عنوان معیاری برای سنجش محافظه کاری در گزارشگری مالی مورد بررسی قرار گرفته است.مبنای این معیار بر اساس یک دیدگاه سود و زیانی است.

       از این رو همواره عدم تقارنی در واکنش به هنگام سود نسبت به اخبار خوب و بد به وجود می آید که به عنوان معیاری برای سنجش محافظه کاری مورد استفاده قرار می گیرد.

 

       برای بررسی عدم تقارن زمانی سود ،رابطه این معیار با «نسبت ارزش بازار به ارزش دفتری سهام(MTB)»به عنوان معیار شناخته شده ای از محافظه کاری مورد بررسی قرار گرفته است.

      با استفاده از اطلاعات صورت های مالی و قیمت های سهام 100 شرکت پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران طی دوره زمانی 1375تا1385 و با بهره گیری از روش تجزیه و تحلیل رگرسیون خطی چند متغیره؛نتایج تحقیق دلالت بر وجود یک رابطه منفی بین عدم تقارن زمانی سود ونسبت MTBبه عنوان دو معیار سنجش محافظه کاری دارد که از نظر آماری معنی داراست.هرچه دوره برآورد معیار عدم تقارن زمانی سود طولانی تر شود،این رابطه منفی تر می شود. 

محافظه کاری از دیدگاه استاندارد های ایران
کمیته
های فنی سازمان حسابرسی ایران در مفاهیم نظری گزارشگری مالی: محافظه کاری را به عنوان یکی از اجزای خصوصیت کیفی قابل اتکا بودن در نظر گرفته است ، اما به جای واژه محافظه کاری از واژه ”احتیاط“ استفاده کرده است.

احتیاط

عبارت است از کاربرد درجه ای از مراقبت که در اعمال قضاوت برای برآوردهای حسابداری در شرایط ابهام مورد نیاز است به گونه ای که در آمدها یا دارایی ها بیشتر از واقع و هزینه ها یا بدهی کمتر از واقع ارائه نشود.در واقع محافظه کاری را می توان نتیجه ابهام دانست و هرگاه حسابداران با ابهام رو به رو می شوند، محافظه کاری را به کار می برند.                               

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,750 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 13,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_2097717_7388.zip649.9k