فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

هزینه یابی بر مبنای ارزیابی متوازن PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت هزینه یابی بر مبنای ارزیابی متوازن 

فرمت : PPT

حجم : 1.3 مگابایت

تعداد اسلاید : 49

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

با توسعه شرکت ها به تدریج مدیریت از مالکیت جدا می شود و بحث مسئولیت پاسخ گویی به وجود می آید بدین معنی که مدیران در برابر مالکان باید پاسخگو باشند. با تمایز مالکان از مدیران و توجه به اینکه مالکان آگاهی کمی از مسائل مالی دارند و به اطلاعات گزارش شده از سوی مدیریت متکی هستند آنان به ارزیابی عملکرد مدیریت نیاز دارند و در این ارزیابی ناچار به استفاده از اندازه گیری می باشند.

 

 نارسايي معيارهاي مالي :

* معيارهاي سنجش عمدتاً كوتاه مدت و غيراستراتژيك هستند.
 * ارزيابي ها مبتني بر اطلاعات تاريخي( گذشته نگر ) است.
 * ارزيابي ها عمدتاً يك بعدي است.
 * ارزيابي ها فقط به اطلاعات حسابداري متكي مي باشد و متغيرهاي مهمي مانند كيفيت، نوآوري و رضايت مشتريان درآن لحاظ نمي گردد.
 * عدم توانايي آنها در ارزيابي دارايي هاي نامشهود است كه روابط با مشتريان، محصولات و خدمات بديع، كيفيت بالا، فرايند عملياتي پاسخگو، تكنولوژي و پايگاههاي اطلاعاتي و توانمندي، مهارت و انگيزه كاركنان، نمونه هايي از دارايي هاي نامشهود هستند.
 * صورتهای مالی سنتی قادر به انعکاس اثرات ناشی از همکاریهای بین واحدهای مختلف وظیفه ای نیستند .
 * بیشترین تاکید را بر ارائه اطلاعات به سهامداران قرار می دهد و نیازهای سایر ذینفعان سازمان ( مشتریان ، کارکنان و عناصر مختلف زنجیره ارزش ) را تامین نمی نماید.

 

روشی به نام ارزیابی متوازن  در اوائل دهه 1990 توسط رابرت کاپلان و دیوید نورتون ارائه شد و در سال 1992 میلادي در مجله هاروارد بیزینس ریویو معرفی شد، این امکان را به مدیران داد تا با دراختیار داشتن چارچوبی جامع، اهداف استراتژیک شرکت را به یک سري ملاکهاي سنجش عملکرد وابسته به یکدیگر تبدیل کنند . این بدین معنی است که شرکتهاي موفق براي ارزیابی عملکرد خود فقط به سنجه هاي مالی متکی نیستند بلکه عملکرد خود را از سه منظر دیگر یعنی مشتري ، فرآیندهاي داخلی ، و یادگیري و رشد نیز مورد ارزیابی قرار می دهند . بدین ترتیب براي انجام یک ارزیابی کامل از عملکرد سازمان می بایست این عملکرد از چهار زاویه دید یا  منظر مورد ارزیابی قرار گیرد.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,750 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 13,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file1_2096227_1056.zip1.2 MB