فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

مالیه رفتاری PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت مالیه رفتاری

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 39

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

 

 

  تئوری‌های مالی رفتاری

  تئوری سوداگری

 

  دیدگاه مالی سنتی فرض می‌کند که مردم برای حداکثر کردن ثروت در سطح معینی از ریسک یا حداقل کردن ریسک در سطح معینی از ثروت، تصمیمات منطقی می‌گیرند. این دیدگاه برای توسعه تئوری پرتفوی، مدل قیمت‌گذاری دارایی سرمایه‌ای، تئوری آربیتراژ و تئوری اختیار قیمت‌گذاری ارائه شده است. در مقابل این دیدگاه سنتی، تامین مالی براساس رویکرد رفتاری (مالی رفتاری)، خطاهای اداراکی و هیجانات که اغلب بر تصمیم گیرندگان مالی تاثیر می‌گذارند و باعث می‌شوند که آنها تصمیمات نامطلوبی را اتخاذ نمایند شناسایی می کند.

 

 

  مالی رفتاری، رویکردی نوین در حوزه مالی بوده و مبتنی بر این دیدگاه است که برخی پدیده‌های روانشناختی مانع می‌شود تا شخص سرمایه‌گذار منطقی عمل نماید. در حقیقت، بر طبق مدل مالی رفتاری، چون عوامل مختلفی در تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاران نقش دارد و تنها یکی از عوامل مدل‌های ارزشیابی است، بنابراین تورش‌هایی در رفتار سرمایه‌گذاران ملاحظه می‌شود.

 

 

  رشته علمی مالی رفتاری در سال 1979 زمانی که دو روانشناس به نامهای دانیل کاهنمان و آموس تیورسکی، تئوری سوداگری را ارائه نمودند، آغاز شد. تئوری سوداگری به عنوان موضوعی برای درک چگونگی چارچوب اثر ریسک در تصمیمات اقتصادی معرفی شده است. تیورسکی و کاهنمان رشته مالی رفتاری را در زمینه روانشناسی ریسک گسترش دادند. کار آنان و اقتصاد رفتاری در کل به چالش کشیدن مفروضات اصلی و عقلانی ذاتی در مدل تصمیم‌گیری اقتصاد کلاسیک بود. در این ارتباط تیورسکی و کاهنمان سه حوزه اصلی را بررسی و مطاله کردند: نگرشهای ریسک، حسابداری ذهنی و اطمینان بیش از حد.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 6,000 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 12,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file1_2079596_7704.zip204.9k