فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

آزمایشگاه مهندسی نرم افزار PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت آزمایشگاه مهندسی نرم افزار 

فرمت : PPT

حجم : 0.5 مگابایت

تعداد اسلاید : 110

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

 

رئوس مطالب :

—ارائه مدل های فرایند مهندسی نرم افزار
—فرآيند مهندسي نرم افزار
—   شناخت
—  طراحي
—  پياده‌سازي
—  پشتيباني
 
—گزارش جلسه آینده : انتخاب موضوع مناسب برای پروژه و امکان سنجی آن
 
 
فرایند مدلهای تکاملی:
—امروزه مشخص شد که نرم افزار مانند هر سیستم پیچیده دیگری در طول یک مدت زمانی مشخص تکامل مییابد .شرایط تجاری محصول اغلب با صورت گرفتن توسعه تغییر کرده و باعث می شود مسیر مستقیم تا محصول نهایی غیر واقع بینانه شود . ضرب الاجلهای دقیق در بازار تکمیل یک محصول نرم افزاری جامع را غیر ممکن ساخته اما یک نسخه محدود شده باید معرفی گردد تافشار رقابتی یا تجاری را کاهش دهد . یک سری نیازهای اصلی یا سیستم بخوبی شناخته شده ولی جزئیات محصول یا سیستم هنوز باید مشخص گردد.در این حالت مهندسین نرمافزار به مدلهایی نیاز دارند که مشخصا برای سازگار کردن یک محصول به مرور زمان طراحی شده اند.
—مدل های تکاملی تکراری هستند. آنها به شیوه ای توصیف میشوند که مهندسین نرم افزار را قادر میسازند نسخه های کاملتری از نرم افزار ارائه دهند. 
 

 

مدل حلزونی:

—این مدل در اصل توسط بوهم ارائه شده یک مدل نرم افزاری تکاملی است که ماهیت تکرار نمونه اولیه را با جنبه های نظام مند و کنترل شده مدل زنجیری خطی ارتباط میدهد .این مدل پتانسیل لازم برای تولید سریع نسخه های افزایشی نرم افزار را فراهم میکند.با استفاده از مدل حلزونی نرم افزار در یک سری نسخه های افزایشی تولید میشوند در طول تکرار های اولیه ممکن است نسخه اولیه یک مدل روی کاغذ یا تنها یک الگو اولیه باشد.در طول تکرارهای بعدی نسخه کاملتری از سیستم مهندسی شده تولید میگردد.

این مدل به چند قسمت تقسیم میگردد که به آنها مناطق کاری گوید شکل 2.7

 

مدل آبشاری:

—زمانهای و جود دارد که درخواستها برای مشکل کاملا مشخص میباشد که جریان کاری از تحلیل شروع وتا توسعه در یک نمایش خطی مناسب انجام میشود.این موقعیت بعضی زمانها اتفاق می افتد که یک شناخت کامل سازگاریها و توسعه یافته از یک سیستم موجود باشد. این همچنین ممکن است اتفاق بیفتد در یک تعداد محدودی از تلاشهای توسعه جدید اما فقط وقتی اتفاق می افتد که درخواستها کاملا مشخص و معقول باشند.
—مدل آبشاری بعضی وقتها با نام چرخه سنتی زندگی نامیده میشود.که بیانگر یک نگرش نظام مند و زنجیری نسبت به تولید نرم افزار است که با تحلیل شروع شده و با طراحی ، کدگذاری، آزمون و پشتیبانی نرم افزاری پیشروی میکند.
 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 20,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file1_2075142_7089.zip443.3k