فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

رشد آموزش از راه دور در ایران و جهان PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت رشد آموزش از راه دور در ایران و جهان

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 29

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

معنی امروزی سواد در قرن 21

در آستانه قرن 21 میلادی ، سواد دیگر به معنی توانایی  خواندن و نوشتن نیست بلکه به مفهوم سواد الکترونیکی و به  عبارتی توانایی استفاده از رسانه های الکترونیکی به ویژه  اینترنت است و مولفه های دیگری را هم دربر می گیرد .
همین
امر سبب تغییر بنیادین نظامهای آموزشی در سطح جهان شده است .
در
قرن تازه اندازه اطلاعات هم دیگر تنها با درجه تحصیلات دانشگاهی سنجیده نمی شود فارغ التحصیلان دانشگاه ناچارند اطلاعات و دانش خود را دائما به روز کنند به این ترتیب قرن 21 به سمتی می رود که اکثر مشاغل به سواد دانش و مهارتهای جدید از جمله توانایی کار با رایانه و شبکه های اینترنتی نیاز دارند ورود به این عرصه آموزش ها و فرهنگ و تفکر جدیدی را می طلبد.

سیاست آموزشی اتحادیه اروپا در سالهای 2000 و 2004 در باب ایجاد جامعه اطلاعاتی تآکید بر اهمیت و ضرورت آوردن سواد دیجیتالی برای عموم مردم در تمام عرصه های زندگی در سرکار ،مدرسه، خانه و جامعه بوده است .
با
ارتقای سطح سواد دیجیتالی در مدارس می توان مهارتهای فردی و حرفه ای را در دسترس کل جامعه، فارغ از محدودیت های جغرافیایی ،شرایط اقتصادی ـ اجتماعی و یا هرگونه نیاز قرار داد . با برقرار کردن پیوند بین مدارس و ارتقای سیاست همکاری بین آنها در اجرای پروژه های آموزشی فعالیت در سطح کشور و بین کشورهای عضو و سرانجام در سطح بین المللی و جهانی میسر می شود . این امر به گفتگوی بین تمدن ها و استفاده از هوش جمعی برای درک مسائل بنیادی بشریت منجر می شود .

هم اکنون برنامه های تحصیلی مبتنی بر فناوری اطلاعات و ارتباطات و ره یافت های آموزشی مرتبط با آن در سراسر دنیا در حال شکلگیری است . معلمان و شاگردان مدارس استرالیا از این فناوری برای انتقال مطالب و تجربیات یادگیری یکدیگر در قالب یک الگوی سازنده گرایانه استفاده می کنند. یادگیری به شکل فردی و گروهی ، وابسته و تعاملی با بهره گیری از جدیدترین شیوه های اموزش و ارزیابی در این کشور پیش می رود.


 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_2074556_4609.zip232.1k