فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

هزینه یابی دوره عمر محصول PPT

 

 

نام محصول : پاورپوینت هزینه یابی دوره عمر محصول

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 23

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

 

 

هزینه یابی دوره عمر محصول یکی از روشهای مدیریت هزینه است که برای شناسایی و اداره هزینه در فاصله زمانی بین طراحی یک محصول جدید تا عرضه آن به بازار و بالاخره توقف و تولید آن به دلیل نبود تقاضای کافی برای آن محصول در بازار استفاده میشود.

روش هزینه یابی دوره عمر محصول یک دید گسترده تری را نسبت به سیستم های حسابداری سنتی در نظر می گیرد . بنابراین علاوه بر هزینه های سرمایه گذاری اولیه ، هزینه های عملیاتی و سایر هزینه هایی که در طول دوره عمر برآوردی محصول روی می دهد ، مد نظر قرار می دهد .  اولین مرحله در ارزیابی هزینه دوره عمر محصول ، درک ماهیت دوره عمر محصول و فعالیت هایی است که در تمامی مراحل آن  انجام می شود .

 

 

—در این مقاله دوره عمر از دیدگاه بازاریابی,تولیدکنندگان,مشتری و اجتماع مورد بحث قرار میگیرد.دوره عمر از دیدگاه مشتری یا مصرف کننده را دوره عمر محصول می گویند.دوره عمر محصول از دیدگاه مشتری کامل ترین هزینه است و در این مقاله مورد تاکیید قرار میگیرد

 

—. لذا در این مقاله ابتدا به تشریح دوره عمر محصول پرداخته می شود ، سپس در ادامه ، بحث هزینه یابی دوره عمر محصول و هزینه ها و مدل های مورد استفاده در آن تشریح خواهد شد.  نتیجه بدست آمده حاکی از آن است که بر خلاف انتظار مدیران ، هزینه یابی دوره عمر محصول و سایر فنون اندازه گیری عملکرد فقط می تواند به عنوان یک راهنما و نشان دهنده راه های بهبود باشد و نمی تواند به خودی خود چیزی را اصلاح و بهبود بخشد. 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 11,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file1_2074555_3461.zip164.9k