فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

برساخت گرایی مسائل اجتماعی PPT

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت برساخت گرایی مسائل اجتماعی 

فرمت : PPT

حجم : 0.1 مگابایت

تعداد اسلاید : 32

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

 

دلايل عدم وفاق تعريفي در مورد مساله اجتماعي:

 1- مسائل اجتماعي شامل پديده‌هايي است که بطور آشکار داراي تفاوت تعريفي هستند. در حقيقت تنوعي از پديده‌ها تحت عنوان مسأله اجتماعي مقوله‌بندي مي‌شوند.

 2- رفتارها و شرايطي که بعنوان مسأله اجتماعي در نظر گرفته مي‌شوند بسيار تحت تاثير قضاوت‌هاي ارزشي، نسبيت فرهنگي و درگيري‌هاي سياسي هستند.

 3- مسائل اجتماعي از مکاني به مکان ديگر و از زماني به زمان ديگر متغيرند. به اين دليل که چون جوامع مختلف بطور متفاوتي از مسائل اجتماعي متأثر مي‌شوند، ادراکات و تعاريف اين مسائل متفاوت خواهد بود.

 

4- مسائل اجتماعي مي‌تواند پيامدهايي در سطح فردي، خانوادگي، جماعتي و کلي جامعه .‌

5- هيچکدام از مسائل اجتماعي جدا از ساير شرايط و مسائل اجتماعي وجود ندارد. در حقيقت ميزان بالايي از روابط متقابل ميان هر يک از مسائل اجتماعي وجود دارد. بنابراين با پديده تراکم مسائل اجتماعي يا مسائل اجتماعي چندگانه مواجه هستيم.

 

رهيافت عيني‌گرا:

رهيافت عيني گرا ريشه در ديدگاه اثبات گرايي positivism دارد که با اين فرض همراه است که جلوه هاي محيط اجتماعي واقعيتي مستقل از بسترهاي طبيعي خود و ديدگاههاي پژوهشگران هستند که در طي زمان و موقعيتها نسبتاً ثابت و قابل مطالعه هستند . پژوهشگر اثباتگرا ، دانش را از طريق گردآوري داده هاي عددي و رفتارهاي قابل مشاهده نمونه ها و سپس عرضه اين داده ها به تحليل عددي فراهم مي آورد .

 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,200 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file1_2068124_8344.zip144.2k