فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

نقش گمرک الکترونیک در تسهیل صادرات PPT

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت نقش گمرک الکترونیک در تسهیل صادرات 

فرمت : PPT

حجم : 0.3 مگابایت

تعداد اسلاید : 49

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

حساسیت و اهمیت صادرات کالا و خدمات برای کشورها موجب شده است تا ابزارها و عوامل موثر در آن را شناسایی و در جهت تسهیل صاردات برنامه‏ریزی نمایند . خدمات گمرک الکترونیکی از عوامل موثر و به روز برایی تسهیل صادرات کالا و خدمات می باشد . هدف این پژوهش ، شناسایی تأثیر گمرک الکترونیک برتسهیل صادرات، شناسایی تأثیرگمرک الکترونیک برایجاد ارتباطات کارآمد بین دستگاه های ذیربط در فرآیند صادرات ، شناسایی تاثیرگمرک الکترونیک بر شفاف سازی فعالیت های مربوط به امر صادرات و اثر بخشی آن در سطح ملی میباشد ، که گمرکات تهران به عنوان مطالعه موردی انتخاب شده است.
 
حساسیت و اهمیت صادرات کالا و خدمات برای کشورها موجب شده است تا ابزارها و عوامل موثر در آن را شناسایی و در جهت توسعه صادرات تلاش نمایند. خدمات گمرکی از عوامل موثر در توسعه صادرات کالا و خدمات می‌باشند.
در عرصه بين الملل و در شرايطي كه پيشرفت هاي بدون وقفه در زمينه هاي مختلف علمي و صنعتي، همواره در حال ايجاد تغييرات در مناسبات اقتصادي، سياسي، علمي و فرهنگي بين كشورها است، نقش گمرك تنها به اعمال سياست هاي بازرگاني بعنوان مرزبان اقتصادي و تأمين كننده بخشي از درآمدهاي دولت خلاصه نمي شود.گمرك بعنوان يكي از اهرم هاي تسريع كننده روند توسعه در سرمايه گذاري،‌ حمايت از صنايع نوپاي داخلي، ‌انتقال دانش فني، تثبيت قيمت ها، ايجاد تعادل در تراز پرداخت ها، ايجاد اشتغال و ساير عوامل تسهيل كننده رشد و توسعه اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي، تأثير به سزايي دارد.
 
گمرك و تعرفه گمركي بعنوان ابزاري در جهت تنظيم و تكميل سياستهاي مالي دولتها، اثرات غير قابل انكاري بر روند متغيرهاي اقتصادي، مي گذارد. علاوه بر اين عملكرد گمرك مي تواند نقش مهمي در ايجاد تفاهمهاي سياسي و فرهنگي بين كشورها، در سطح جهاني و منطقه اي داشته باشد.
مبارزه با قاچاق كالا و ممانعت از ورود كالاهايي كه در تعارض با فرهنگ ،‌شئون ملي و سياستهاي كلان اقتصادي است، از ديگر وظايف گمرك محسوب ميشود.
 


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 14,800 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file5_2067869_3288.zip209.2k