تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

روش های بودجه بندی سنتی و نوین PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت روش های بودجه بندی سنتی و نوین 

فرمت : PPT

حجم : 0.8 مگابایت

تعداد اسلاید : 32

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

 

یک نقشه مالی است که متضمن پیش بینی دقیق وقایع آینده به زبان مالی می باشد با این مضمون که درآمدها و هزینه های دوره مالی آتی شما چه هستند و از چه منابعی تامین می شوند، این درآمدها و هزینه ها برای تحقق چه اهدافی بکار می روند و برای رسیدن به این اهداف چه امکانات و ابزارهایی لازم است.
پیش بینی نیازها و تهیه بودجه هر واحدی به عهده مدیر آن است.
 
 
مزایای بودجه :
الف :الزام به برنامه ریزی :بودجه بندی با وادار ساختن مدیران به برنامه ریزی ، به آنها کمک می کند تا به اهداف خود نایل آیند و همچنین خود را برای طیفی از شرایط احتمالی آماده سازند.
 
ب : ارتقاء سطح هماهنگی و ارتباطات : بودجه فعالیت های سازمان را هماهنگ می کند و مدیران را وادار می کند که روابط بین کل عملیات موجود در گستره زنجیره ارزش را مد نظر قرار دهند.
ج :کمک به ارزیابی عملکرد :هر دایره و فعالیت را می توان با مقایسه نتایج واقعی ان با بودجه یا عملکرد گذشته اش ارزیابی کرد و به عنوان یک معیار قضاوتی مورد استفاده قرار داد.
د : ایجاد انگیزه در کارکنان :بودجه رفتارها را تحت تاثیر قرار می دهد،فرایند بودجه بندی مدیران را وادار به آینده نگری می نماید و آینده نگری به مدیران کمک می کند تا مسایل و مشکلات را از قبل پیش بینی نموده و راه حل های مناسب را انتخاب کنند.


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,800 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file4_2066187_9431.zip741.4k