تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

نفوذ، قدرت و سیاست PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت نفوذ، قدرت و سیاست 

فرمت : PPT

حجم : 0.8 مگابایت

تعداد اسلاید : 44

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

وضعیت آشفتۀ امروزحاصل ارجحیت منافع و اهداف شخصی بر اهداف ورسالت های گروهی است .در چنین شرایطی است که افراد اهداف سازمانی را به صورت انفرادی در نظر گرفته و به دنبال آن ائتلافات سیاسی شکل خواهند گرفت ،احساسات و عقاید کاذب نمایان می گردد و به این ترتیب افراد با وجود اهداف متضادی که بین آنها حاکم است در تلاش هستند تا به نحوی کارها را به انجام برسانند.در این اوضاع و احوال اگر مدیران به دنبال موفقیت بیشتری هستند ،باید این قدرت را داشته باشند تا افرادی را که منافع شخصی خود را در اولویت قرارمی دهند راهنمایی و هدایت کنند.

در یک سازمان بزرگ‌، رهبرموثر کسی است که توانایی تاثیرگذاری هم بر زیردستان خود وهم بر افرادی که در رده‌های بالاتر از او قرار دارند را داشته باشد. دانستن‌اينکه افراد چگونه درسازمان مي‌توانند بریکدیگر اعمال نفوذ نمایند نیاز به آشنایی با موضوع قدرت دارد.

 

 

واژه در لغت به‌معنی کنش یا قدرتی است که یک نتیجه‌ای را بدون اعمال آشکار زور یا بدون اعمال مستقیم فرمان، تولید می‌کند و اصطلاحا عبارت از اعمالی است که مستقیم یا غیر مستقیم باعث تغییر در رفتار یا نظرات دیگران می‌شوند .نفوذ، شکلی از قدرت است؛ اما متمایز از کنترل، اجبار، زور و مداخله. نفوذ را می‌توان رابطه میان بازیگرانی دانست که به‌موجب آن، یک بازیگر، بازیگران دیگر را وادار می‌کند تا به‌طریقی که خواست خود آنها نیست، عمل کنند. پول، غذا، اطلاعات، دوستی، مقام و تهدید، از جمله وسایلی‌اند که فرد به‌کمک آنها در رفتار دیگران نفوذ می‌کند.توانایی فرد از تغییر دادن رفتار دیگران بدون داشتن موقعیت رسمی و فراگرد اثرگذاری بر افکار، رفتار، یا عواطف شخص دیگر را نفوذ گویند.

 

نفوذ، از اندیشه‌های توماس هابز Thomas Hobbes: 1588-1679 پیرامون قدرت گرفته شده و وارد علوم اجتماعی شده است.

 

نفوذ اجتماعی وقتی روی می‌دهد كه اعمال یك فرد یا یك گروه، رفتار دیگران را تحت تأثیر قرار دهد؛ به یك معنا، اصطلاح نفوذ اجتماعی كوششی است، عمدی از سوی یك فرد یا یك گروه، برای ایجاد تغییر در عقاید یا رفتار دیگران.

به طور مثال تغییر نگرش یك نمونه از نفوذ اجتماعی است.

با وجود این راه‌های دیگری هم برای نفوذ اجتماعی در افراد وجود دارد؛ كه از آن جمله می‌توان كاربرد(راهبردهای) قدرت، دستورات مستقیم، تقاضا كردن و نظایر آن‌ها را نام برد.

 

 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 13,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_2066180_3598.zip803.2k