تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.............................. گروه تلگرام : Yon.ir/76hfi

روش‌ها و تکنیک‌های مدیریت حمل و نقل پایدار PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت روش‌ها و تکنیک‌های مدیریت حمل و نقل پایدار

فرمت : PPT

حجم : 2.1 مگابایت

تعداد اسلاید : 32

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

 

سيستم حمل و نقل پايدار (شوراي وزيران حمل و نقل اتحاديه اروپا) :

* دسترسي پايه و نيازمندي‌هاي توسعه افراد، شركت‌ها و جوامع را در قالبي ايمن به شكلي تأمين مي‌نمايد كه با سلامت انسان و اكوسيستم پيرامون وي سازگاري داشته و از يك سو بين انسان‌هاي متعلق به يك نسل بشر و از سوي ديگر بين نسل‌هاي مختلف بشري در زمان حال و آينده عدالت را رعايت نمايد.

* مقرون به صرفه بوده و ضمن برخورداري از اثربخشي در عمليات، امكان انتخاب از بين حالات مختلف حمل و نقل را فراهم مي‌نمايد. همچنين از ايجاد محيط اقتصادي رقابتي و توسعه متوازن بين نواحي جغرافيايي مختلف پشتيباني مي‌كند.

* نشر آلودگي‌ها و ضايعات را در حيطه توانمندي محيط زيست براي جذب و بازيافت آنها محدود مي‌نمايد و در نهايت، استفاده از زمين و توليد سر و صدا را نيز به كمترين حد ممكن تقليل مي‌دهد.

 

 

وابستگي به خودرو موجب افزايش سرانه سفر با خودرو مي‌شود، وابستگي به خودرو تأثير زيادي بر مصرف‌كنندگان و حوزه‌‌هاي اجتماعي و اقتصادي مرتبط با خودرو دارد. افزايش آمد و شد، آسايش استفاده‌كنندگان، افزايش هزينه حمل ونقل و مصرف منابع، تقاضاي منابع مالي و فيزيكي براي احداث جاده، پاركينگ و تسهيلا‌ت مرتبط با حمل و نقل و... موجب افزايش ترافيك، افزايش ريسك حمل ونقل جاده‌اي و تأثيرهاي زيست محيطي آن مي‌شود.

 
 

يكي از مهم‌ترين ابزارهاي پشتيبان در مديريت حوزه حمل و نقل پايدار «اندازه‌گيري ميزان آلايندگي سيستم هاي مختلف حمل و نقلي» است تا از اين طريق ضمن دست يافتن به يك افق ديد وسيع از دستاوردهاي استقرار اين سيستم‌ها، بتوان مبنايي جهت اولويت‌بندي اقدامات مربوط به توسعه سيستم‌هاي حمل و نقل پايدار به دست آورد.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file3_2065871_7364.zip2 MB