فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

روش‌ها و تکنیک‌های مدیریت حمل و نقل پایدار PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت روش‌ها و تکنیک‌های مدیریت حمل و نقل پایدار

فرمت : PPT

حجم : 2.1 مگابایت

تعداد اسلاید : 32

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

 

سيستم حمل و نقل پايدار (شوراي وزيران حمل و نقل اتحاديه اروپا) :

* دسترسي پايه و نيازمندي‌هاي توسعه افراد، شركت‌ها و جوامع را در قالبي ايمن به شكلي تأمين مي‌نمايد كه با سلامت انسان و اكوسيستم پيرامون وي سازگاري داشته و از يك سو بين انسان‌هاي متعلق به يك نسل بشر و از سوي ديگر بين نسل‌هاي مختلف بشري در زمان حال و آينده عدالت را رعايت نمايد.

* مقرون به صرفه بوده و ضمن برخورداري از اثربخشي در عمليات، امكان انتخاب از بين حالات مختلف حمل و نقل را فراهم مي‌نمايد. همچنين از ايجاد محيط اقتصادي رقابتي و توسعه متوازن بين نواحي جغرافيايي مختلف پشتيباني مي‌كند.

* نشر آلودگي‌ها و ضايعات را در حيطه توانمندي محيط زيست براي جذب و بازيافت آنها محدود مي‌نمايد و در نهايت، استفاده از زمين و توليد سر و صدا را نيز به كمترين حد ممكن تقليل مي‌دهد.

 

 

وابستگي به خودرو موجب افزايش سرانه سفر با خودرو مي‌شود، وابستگي به خودرو تأثير زيادي بر مصرف‌كنندگان و حوزه‌‌هاي اجتماعي و اقتصادي مرتبط با خودرو دارد. افزايش آمد و شد، آسايش استفاده‌كنندگان، افزايش هزينه حمل ونقل و مصرف منابع، تقاضاي منابع مالي و فيزيكي براي احداث جاده، پاركينگ و تسهيلا‌ت مرتبط با حمل و نقل و... موجب افزايش ترافيك، افزايش ريسك حمل ونقل جاده‌اي و تأثيرهاي زيست محيطي آن مي‌شود.

 
 

يكي از مهم‌ترين ابزارهاي پشتيبان در مديريت حوزه حمل و نقل پايدار «اندازه‌گيري ميزان آلايندگي سيستم هاي مختلف حمل و نقلي» است تا از اين طريق ضمن دست يافتن به يك افق ديد وسيع از دستاوردهاي استقرار اين سيستم‌ها، بتوان مبنايي جهت اولويت‌بندي اقدامات مربوط به توسعه سيستم‌هاي حمل و نقل پايدار به دست آورد.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file3_2065871_7364.zip2 MB