تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

مدل قیمت گذاری دارائیهای سرمایه ای PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت مدل قیمت گذاری دارائیهای سرمایه ای

فرمت : PPT

حجم : 1 مگابایت

تعداد اسلاید : 37

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

مدل قیمتگذاری دارائیهای سرمایه ای مدلی است که تعادل ما بین ریسک و بازده دارائیها را پیش بینی میکند و برای اولین بار هری مارکوئیتز پایه مدیریت مدرن پرتفوی را در سال  1952 بنا کرده است. و مدل CAPM توسط ویلیام شارپ و جان لایتنر و جان موسین 12 سال بعد از آن توسعه یافته است.

در آن زمان مدل انتخاب پرتفوی مارکوئیتز در اوج بوده ولی مدل CAPM بی اهمیت تلقی نشد!

 

تحلیل برخی از تضادهای رفتار سرمایه گذاران:

1- تعداد زیادی از سرمایه گذاران وجود دارند بطوریکه آورده هر کدام از سرمایه گذاران درمقایسه با آورده کل سرمایه گذاران کم است.

2- همه سرمایه گذاران برای یک دوره زمانی مشخص طرح سرمایه گذاری دارند.(افق سرمایه گذاری سرمایه گذاران یکسان است)

3- سرمایه گذاران بطور عمومی به سرمایه گذاری در دارائیهای مالی مثل سهام و اوراق قرضه محدود شده اند و همچنین می توانند با نرخ بدون ریسک هم قرض بگیرند و هم قرض بدهند.  

4- سرمایه گذاران هیچگونه هزینه نقل و انتقال (هزینه کمیسیون) و هزینه مالیات بر بازده پرداخت نمی کنند.

5- همه سرمایه گذاران منطقی هستند و سعی دارند با استفاده از مدل انتخاب پرتفوی مارکوئیتز، پرتفوی خود را از لحاظ ریسک و بازده بهینه سازی کنند.

6- همه سرمایه گذاران دارائی ها را با یک روش تجزیه و تحلیل می کنند و همه آنها نسبت به اقتصاد دنیا یک نوع نگرش دارند در نتیجه تخمین های آنها از توزیع احتمالات برای جریانهای نقدی سرمایه گذاریها در آینده و دسترسی به آنها برای همه سرمایه گذاران یکسان است.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file13_2063388_4541.zip835.1k