تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

سیاستهای سرمایه در گردش و ریسک شرکت PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت سیاستهای سرمایه در گردش و ریسک شرکت

فرمت : PPT

حجم : 1.3 مگابایت

تعداد اسلاید : 15

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

دلیل عدم موفقیت بخش عمده ای از شرکتهای ورشکسته ، وضعیت نامطلوب و مدیریت نامناسب سرمایه در گردش است، حال آنکه این شرکتها در بلند مدت وضعیت مالی خوبی دارند، اما به دلیل عدم کفایت سرمایه در گردش، توانایی رقابت خود را از دست داده و از دور خارج می گردند.

واحدهای تجاری با بکارگیری سیاستهای گوناگون در ارتباط با مدیریت سرمایه در گردش میتوانند میزان نقدینگی شرکت را تحت تاثیر قراردهند.

تحقیق حاضر به دنبال بررسی تاثیر سیاست های سرمایه در گردش شرکتها بر میزان ریسک شرکت ها می باشد.

جامعه آماری این تحقیق صورتهای مالی شرکتهای پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران است.

نتایج تحقیق حاکی از آن است که بین سیاست سرمایه در گردش و ریسک شرکت رابطه مثبت و معنی دار وجود دارد و بین اندازه شرکت و ریسک ، یک رابطه مثبت و معنی دار وجود دارد.

 

بیشتر متون مالی، قسمت مربوط به سرمایه در گردش را با بحث تعادل ذاتی بین ریسک و بازده شروع کرده اند، زیرا سیاست های سرمایه در گردش شکل دیگری از این مساله است.

راهبرد همراه با ریسک بالا و بازدهی بالا و تاکید بیشتر بر راهبرد تامین مالی به یک سیاست جسورانه اشاره دارد، ریسک پایین تر و یک بازدهی پایین تر یک راهبرد معتدل نامیده میشود و در نهایت انتخاب یک استراتژی با پایین ترین سطح ریسک و بازدهی یک سیاست محافظه کارانه نامیده میشود.

هدف مدیریت سرمایه در گردش، انتخاب ترکیبی از دارایی های جاری و بدهی های کوتاه مدت برای شرکت است، به منظور دستیابی به یک تعادل میان سودآوری و ریسک .پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 9,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file9_2063374_8739.zip1.1 MB