تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

طراحی دای PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت طراحی دای 

فرمت : PPT

حجم : 1.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 22

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

پس از اینكه قالب به صورت تئوري یعني با استفاده از فرمول و نقشه آماده شد، نوبت به ساخت قالب مي رسد اما قبل از ساخت مراحل دیگري نیز وجود دارد كه عبارتند از انتخاب مواد و جنس قالب كه برحسب نوع قطعه اي كه درنهایت مطلوب مي باشد تعیین مي شود.

انتخاب فلز براي كاربردخالص به ویژگي هاي خود قطعه مورد نظر، هزینه ساخت آن و دسترس پذیري فلز بستگي داد. ضابطه هاي فني قطعات با هم فرق مي كند ممكن است در مورد قطعه اي داشتن استحكام ودرمورد قطعه اي دیگر، جلوه ظاهري شرط اول باشد.

دلیل استفاده ازفولادهاي سردكاربراي قالبها داشتن قابلیت آبگیري با حداقل تابیدگي مي باشد فولادي كه براي قالب ها استفاده مي شود مي باید داراي قابلیت پوشش بالا باشد، لذا وجودكرم با درصد بالا درآن فولاد لازم مي باشد دلیل انتخاب این نوع فولاد این قالبها، صافي سطح بالا براي قطعه پلاستیك و جدایش آسان قطعه از سطح قالب مي باشد.

نكته بسیار مهم و قابل توجه درتك تك مراحل و فرآیندهاي ساخت قالب (دای) توجیه اقتصادي و بهره وری بالا مي باشد.

 


طراحی دای ( ایرادات و پیش فرضیات )  :


1. منیفولد و جریان در دای تخت مستقل از هم می باشند ،نادیده گرفتن اختلالات موجود که یکی از نتایج انتقال جریان از منیفولد به دای تخت می باشد، از جمله اتلافات ورودی برای کاهش ثانویه از منیفولد با اشکال مختلف استفاده می شود.
2. جریان به صورت ایزوترمال درنظرگرفته می شود.درهرعملیات شکل دهی ورقه، برخی گرادیان های دما درهردو ناحیه مذاب و دای وجود دارد.
3. خمیدگی لبه ی دای در اثر فشار جریان در نظر گرفته نمی شود.
4.طرح های توسعه یافته و یا طرح هایی که پیشتر پیشنهاد شد برای پلیمرهای خاص و یا شرایط خاص بود. و اگر پلیمر دیگر جایگزین شود نتیجه اش ورقه های غیر یکنواخت می باشد. این موضوع برای همان پلیمرها دردماهای مختلف نیزصادق است.

به این دلایل دای های با لبه باز به صورت پیچ و مهره ای طراحی می شوند تا قابلیت تنظیم دستی وجود داشته باشد.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file8_2063372_4989.zip1.1 MB