فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

انواع سيستم هاي حرارت مركزي گرمايش - IFCO

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت انواع سيستم هاي حرارت مركزي گرمايش - IFCO

فرمت : PPT

حجم : 0.8 مگابایت

تعداد اسلاید : 58

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

 

در ميان مولفه  هاي مصرف انرژي در ساختمان، سيستمهاي گرمايشي که عمدتا از سوختهاي فسيلي استفاده ميکنند و از جمله مصرف کنندگان عمده انرژي بشمار ميروند، از اهميت ويژهاي برخوردار هستند، چرا که 70% از گاز طبيعي مصرفي کشور به گرمايش ساختمان اختصاص مييابد.
توجه به عوامل گوناگوني که در ميزان مصرف انرژي گرمايشي ساختمان نقش دارند، در ارائه راهکارهاي صرفه
جويي در بخش ساختمان و کاهش مصرف انرژي در بخش خانگي، تاثير فراواني ميگذارد. شرايط اقليمي و آب و هوايي، معماري ساختمان، مصالح ساختمان، راندمان سيستمهاي گرمايش، بکارگيري تجهيزات با ظرفيت مورد نياز که اساساً در ميزان بار حرارتي ساختمان موثر هستند و همچنين کنترل سيستمهاي گرمايش از عوامل موثر در ميزان مصرف انرژي گرمايشي محسوب ميشوند.


گرمايش مركزي     
گرمايش موضعي - بخاري ها     
گرمايش آب   
 

 

گرمايش مركزي

 

در سيستمهاي گرمايش مرکزي، گرماي مورد نياز تمام قسمتها در يک قسمت از ساختمان توليد ميشود و به کمک وسايل توزيع از قبيل رادياتور، فن کويل، کانال و ... به بخشهاي مورد نياز فرستاده ميشود.

اساس کار سيستمهاي گرمايش مرکزي بر اين است که حرارت از يک منبع انرژي به قسمتهاي مختلف ساختمان انتقال مييابد. براي انتقال حرارت وجود سيال واسطهاي چون آب، بخار و يا هوا لازم است که ناقل حرارت بين منبع انرژي و دستگاههاي گرم کننده باشد. سيستمهاي گرمايش مرکزي همگي داراي يک ديگ آب گرم يا ديگ بخار ميباشند و تفاوت ميان سيستمهاي مختلف گرمايش مرکزي در پايانههاي آنها ميباشد که ميتواند رادياتور آلومينيومي يا فولادي، فن کويل، هواساز يا فن کويلهاي کانالي باشد.

 


بخاري، بيشتر براي گرمايش بخش محدودي از فضاي ساختمان، كاربرد موثر دارد. به كارگيري بخاري در نقاط مختلف منزل، قابليت انعطاف بيشتري از نظر بهينه سازي مصرف سوخت دارد.
   
در انتخاب بخاري بايد به عواملي از قبيل ايمني، مصرف كم، هزينه نصب مناسب، رده بالاتر در برچسب انرژي، مطابقت با استانداردهاي زيست محيطي و تناسب ظرفيت و اندازه وسيله با فضا توجه نمود. بخاري‌هاي گازي و نفتي بدون دودكش تا حد زيادي مطابق با معيار و الگوي صحيح مصرف هستند. در مواردي كه مايل به استفاده از وسايل گرمايشي جانبي هستيد، استفاده ازانواع بخاري هاي بدون دودكش توصيه مي‌شود.
اين بخاري‌ها را مي‌توان در هر جايي از منزل و بدون هيچ محدوديتي نصب كرد، البته توجه داشته باشيد، ظرفيت بخاري‌ها نبايد بيش از نياز فضاي مورد نظر انتخاب شوند. توجه كنيد كه بالا بودن ظرفيت دستگاه‌ها تضميني بر افزايش بازدهي آن‌ها نمي‌باشد و بهتر است از وسايل با اندازه مناسب و زمان كار طولاني‌تر استفاده شود.
 
 بخاري‌هاي گازسوز دودكش دار     
بخاري‌هاي گازسوز بدون دودكش     
بخاري‌هاي نفت سوز راندمان بالا
    پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 14,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file6_2063321_5288.zip758.9k