تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

بودجه بندی عملیاتی PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت بودجه بندی عملیاتی

فرمت : PPT

حجم : 0.6 مگابایت

تعداد اسلاید : 78

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

 

 

بودجه ای مفید است که بر حسب مقادیر بیان شده باشد، زیرا مقداری کردن بودجه این امکان را فراهم می کند که هدف معینی برای مقاصد برنامه ریزی و ابزاری برای مقاصد کنترلی داشته باشیم.
 
بودجه عبارت است از برنامه عملیات بر حسب مقادیر و برای یک دوره معین از زمان.
 

بودجه مهم ترین و موثرترین ابزاری است که می توان از آن برای تعیین سیاست ها و اولویت ها، برنامه ریزی، اصلاح و تعدیل فعالیت ها و کنترل استفاده کرد؛ بنابراین شناخت صحیح این ابزار و بکارگیری اصولی و مناسب آن، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

 

نهادهاي بودجه ریزي فرایند بودجه را به گام هاي گوناگون تقسیم می کنند و این که چه کسی، چه کاري را در چه زمانی در هر گام انجام دهد مشخص می سازند.

 

 

بودجه بندي فرآیند تخصیص منابع محدود به نیازهاي نامحدود است و در جهت حداکثر کردن میزان استفاده از منابعی است که معمولاً کمیاب هستند.

 

بودجه ریزي عملیاتی به عنوان برنامه اي درنظر گرفته می شود که به نحو دقیق تر و روشن تري اجراي برنامه ها را از دیدگاه هزینه- فایده تجزیه و تحلیل می نماید و به علل افزایش قیمت تمام شده آگاه می گردد و در نهایت به مدیریت سازمان کمک می کند (مشایخی و همکاران، 1393: 18).

 

بودجه ریزی عملیاتی علاوه بر مفهوم سنتی، عوامل صرفه جویی و اثربخشی را به ابعاد سنتی آن اضافه کرده و بین کارآیی و اثربخشی تمایز قائل می شود. در کارآیی استفاده مفید از منابع مد نظر قرار گرفته، در حالیکه اثربخشی با عملکرد مرتبط است. از اینرو در بودجه ریزی عملیاتی طبقه بندی عملیات بنحوی است که هدف ها شفافتر بیان می شوند، و ارزیابی بودجه اسانتر می گردد (مهدوی، 1386: 79).

 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 20,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file1_2063308_4804.zip485.5k