فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

ارتباط بین شیوه‌های تأمین مالی و ارزش شرکت PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت ارتباط بین شیوه‌های تأمین مالی و ارزش شرکت 

فرمت : PPT

حجم : 0.5 مگابایت

تعداد اسلاید : 39

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

همچنان که نتایج برخی از تحقیقات انجام شده نشان می‌دهد، ویژگی‌های مالی شرکت‌ها در دوره‌های مختلف چرخه عمر شرکت یکسان نیست و بسته به دوره‌ای که شرکت در آن قرار دارد تغییر می‌کند. در تحقیقی که آنتونی و رامش(1992) در ایالات متحده انجام داده‌اند، این فرضیه مورد تأیید قرار گرفته است که ارتباط معناداری میان قیمت سهام و اطلاعات حسابداری در چارچوب چرخه عمر وجود دارد. به این معنا که ویژگی‌های مالی یک شرکت متأثر از مرحله‌ای از چرخه عمر است که شرکت در آن قرار دارد. به بیان دیگر معیار حسابداریِ دارای محتوای اطلاعاتی قوی‌تر، ممکن است در همه دوره‌های چرخه عمر یکسان نباشد. ازین‌رو به نظر می‌رسد مدل چرخه عمر می‌تواند کلیدی برای شناخت پیش‌بینی معیار قوی‌تر ارزش شرکت در اختیار استفاده‌کنندگان این پژوهش قرار دهد.

مفهوم چرخه عمر در دهه‌های اخیر واژه‌ای شناخته شده در ادبیات حسابداری است. بر اساس این مفهوم تمامي موجودات زنده از جمله نباتات، جانوران و انسانها همگي از منحني عمر يا چرخه‌ي عمر پيروي مي‌كنند. اينگونه موجودات متولد مي‌شوند، رشد مي‌كنند، به پيري ميرسند و درنهايت مي‌ميرند. تئوري چرخه‌ي عمر چنين فرض می‌کند كه شرکت‌ها و بنگاه‌هاي اقتصادي همچون تمامي موجودات زنده كه متولد مي‌شوند، رشد مي‌كنند و مي‌ميرند، داراي منحني عمر يا چرخه‌ي عمر هستند.

 

اكثر دانشمندان علوم مالي از جمله موديگلياني و ميلر، همپتون، وارنر، اسكات، مارتين و ... در اين ديدگاه هم عقیده‌اند كه استفاده از اهرم مالي می‌تواند منجر به افزايش ارزش شركت و ثروت سهامداران شود.

اهرم در فرهنگ عمومي به عنوان وسیله‌ای براي دست‌يابي آسان‌تر به هدف تعريف می‌شود اما در مديريت مالي اهرم ممكن است تعاريف متفاوت ديگري پيدا كند و در مواردي برعكس شود بطوريكه ممكن است نتيجه عمل مطلوب يا نامطلوب باشد. جان همپتون (1990) در این مورد می‌گوید: «شرکت‌ها در برنامه‌ریزی سود به كسب سود خالص بيشتر، از محل اهرم ناشي از استقراض توجه می‌نمایند». موديگلياني و ميلر معتقدند كه وجود بدهی‌های زياد در بافت سرمايه، بدهي مالياتي شركت را كمتر و جريان نقدي بعد از مالياتي را بيشتر می‌کند كه اين امر موجب افزايش ارزش بازار شركت می‌شود.

اين تحقيق به دنبال بررسی تأثیر شیوه‌های تأمین مالي بر ارزش شرکت‌های پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در چارچوب مدل چرخه عمر شرکت می‌باشد و در اين رابطه اطلاعاتي جمع‌آوری می‌نماید تا مديران در جهت بهینه‌سازی تصميمات مربوط به نحوه تأمین مالي از آن استفاده نمايند.

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 14,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file3_2063258_3087.zip518k