فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

مدیریت رفتاری PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت مدیریت رفتاری

فرمت : PPT

حجم : 0.5 مگابایت

تعداد اسلاید : 18

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 نگاهی به ادبیات علوم انسانی (به خصوص در حوزه های مدیریت و اقتصاد) ، بیانگر این است که این  علوم  در طول  حیات  رشد و  توسعه خود  از یک  وضعیت  مکانیکی ، مجرد ، منطقی ، انتزاعی و به دور از عوامل متأثر از رفتارها  هنجارهای روان شناسی ، به یک وضعیت منعطف ، عملیاتی ، واقع گرایانه و منطبق با هنجارها و  واقعیت های روان شناختی انسانها تغییر یافته است . حسابداری مدیریت نیز در این  رهگذر یک  استثناء  نبوده و  چنین  نقطه عطفی را (به خصوص در دهه اخیر) آغاز و تجربه کرده است که این تجربه و چالش  بیشتر معطوف به آن دسته  از وظایف  و تکالیف  حسابداری  مدیریت است  که در حوزه تصمیم گیری های کلان و عموماً شناختی  و قضاوتی  قرار می گیرد . کاربرد  تئوری  روان شناسی برای مطالعۀ تکنیک های حسابداری مدیریت ، با کار آرگریس (1953 ، 1952) آغاز شد . وی  بررسی  نمود که چگونه انگیزه ها و مسائل روان شناسی اجتماعی در عملکرد حسابداری مدیریت اثرگذار هستند .

نظام اطلاعاتی حسابداری مدیریت به عنوان یک نظام اطلاعاتی جامع تحت تأثیر عوامل محیطی و محاطی گوناگون و ملاحظات و مؤلفه های رفتاری مختلف قرار دارد . تأثیر روان شناسی و عوامل رفتاری در حوزه حسابداری مدیریت از دو سوی تهیه کنندگان اطلاعات (حسابداران مدیریت) و استفاده کنندگان عمدۀ اطلاعات (مدیران) مطرح می باشد .
به عبارت دیگر اینکه آیا حسابداران مدیریت و مدیران همۀ اطلاعات موجود را در فرآیند تصمیم گیری در نظر می گیرند ؟ آیا آنها به طور منطقی این اطلاعات را پردازش یا جستجو می کنند یا اینکه ذهن و رفتار آنها می تواند بر رویه های حسابداری مدیریت و به کار گیری آن رویه ها مؤثر باشد ؟
به عبارت دیگر آیا رفتار حسابداران مدیریت در کار بست تکنیک ها و فرآوری اطلاعات ، تدارک و ارائه آن متأثر از تمایلات و تأثیرات رفتاری است ؟ آیا مدیران در امر تصمیم گیری به طور عقلایی و منطقی رفتار می کنند یا اینکه سوگیری های شناختی و  احساسی آنها می تواند بر تصمیمات اثرگذار باشد ؟ و بالاخره اینکه آیا تمایلات و تأثیرات رفتاری حسابداران مدیریت و مدیران به صورت فردی مطرح می باشد یا اینکه در تعامل با گروه ، سازمان یا شرایط محیطی قرار دارد ؟پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,200 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file13_2061611_7641.zip456.7k