فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

سیستمهای اطلاعاتی مدیریت پیشرفته PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت سیستمهای اطلاعاتی مدیریت پیشرفته 

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 34

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

 .مقدمه و تاریخچه 

 . تعاریف 

 . رویکردهای متفاوت به دولت الکترونیک  

 .مدلهای دولت الکترونیک

 . استراتژیهای پیاده سازی دولت الکترونیک

 . مدلهای پیاده سازی دولت الکترونیک

 

مديران دولتي همچنان نسبت به كامپيوتر بي سواد  باقي مي مانند و درك كمي از نقش اطلاعات دارند با اين وجود آنها از فناوري اطلاعات و پتانسيل آن آگاهي نسبي يافته اند از اين رو سرمايه گذاري براي فناوري اطلاعات در برنامه اصلاحات گنجانده مي شود . گرچه سرمايه گذاري براي فناوري اطلاعات در برنامه اصلاحات جاي مي گيرد اما رهبري پروژ ه هاي مورد نطر در دامنه مسوليت كارشناسان فناوري اطلاعات شناخته مي شوند.اين مرحله نشانگر پيمودن نخستين گام در راه اصلاحات عصر اطلاعات است.

مديران دولتي تا حدودي در زمينه مهارت هاي ديجيتالي باسواد شده اند .آنها از كامپيوتر استفاده مي كنند و آگاهي چندي هم از پتانسيل هاي فناوري اطلاعات دارند .بخش دولتي پر از پروژه هاي اصلاحات در قالب فناوري اطلاعات مي شود كه فناوري را كانون فرآيند تغيير قرارمي دهد در اين مرحله هزينه ها و سرمايه گذاري هاي صورت گرفته در زمينه فناوري اطلاعات و ارتبا طات زيادتر مي شود.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file10_2061608_8806.zip221.8k