فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

ارتباطات و توسعه PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت ارتباطات و توسعه 

فرمت : PPT

حجم : 0.3 مگابایت

تعداد اسلاید : 44

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 97

 

نگاهی به تحولات تاریخی رسانه ها در آستانه ی قرن بیست و یکم نشانگر آن است که تفکر انسان تا چه حد به ابزارهای ارتباطی از زبان به عنوان نخستین وسیله ی ارتباطی گرفته تا ابزارهای پیچیده ی انتقال اطلاعات مانند خطوط الکترونیکی و نیز ماهواره های فضایی مدیون است اگر این ابزارهای ارتباطی وجود نداشت تفکر هم وجود نمی داشت.انسان در آغاز به مدد زبان توانست پدیده ها و قوانین و اشیا را نامگذاری کند و از این طریق،مفاهیمی را اثبات و مفاهیم دیگری را نفی کند و در مجموع بیندیشد که با پیچیدگی جوامع و ابزارهای ارتباطی متناسب با آن ها،اطلاعات و مهارتها را تا منزلگاه های دور ،و به آسانی به دیگران منتقل سازد و از اطلاعات دیگران بهره گیرد و به تواناییهایی که امروزه شاهد آن هستیم دست یابد.

واژه ی ارتباط «COMUNICATION»از ریشه ی لاتین «COMMUNIS» به معنای اشتراک گرفته شده است و در فارسی به معنای پیوند دادن،رابطه دادن و پیوستگی است.

به طور کلی ارتباط فرایندی است که درآن اطلاعات، عقاید و افکار مردم هم به طور مستقیم یا از طریق مجراهای مختلف صورت می گیرد.به عبارت دیگر اطلاعات از طریق ارتباط انتقال می یابند.در پی هر ارتباطی هدفی است و با ارتباط است که مهارت های تازه ،طرز تفکر و رفتارهای جدید آموخته می شود.

دایره المعارف فیشر:هرنوع انتقال اطلاعات-ارتباط را یک رفتار اجتماعی تلقی می کند و آن را یک جریان دو سویه ی تفهیم و تفاهم میان دو موجود زنده یاد می کند.

ادوین امری:ارتباط فن انتقال اطلاعات و افکار و رفتارهای انسانی از یک شخص به شخص دیگر است.

ویلبرشرام:هماهنگ شدن فرستنده و گیرنده در رابطه با یک پیام ویژه

ژان فرون نو:ارتباط عبارت است از مبادله ی پیام ها. 

جرج جرنبر:کنش اجتماعی بر اساس پیام

لاندبرگ،شراگ،لارسن:انتقال معانی یا پیام از طریق نماده

 

اگر چه اطلاع «INFORMATIONl» نوعی ارتباط است ولی از نظر معنا با ارتباط متفاوت است.هر اطلاع رسانی نوعی ارتباط است ولی هر ارتباطی اطلاع رسانی نیست، چون در هر اطلاع رسانی باید یک معنی و مفهوم جدید و تازه بیان شود در صورتی که اگر مفهوم جدیدی برای دریافت کننده در پی نداشته باشد اطلاع رسانی گفته نمی شود. در صورتی که ارتباط به وجود آمده است.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 14,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_2061600_9633.zip275.1k