تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.............................. گروه تلگرام : Yon.ir/76hfi

حساب مستقل وجوه اعتبارات هزينه اي(جاري) PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت حساب مستقل وجوه اعتبارات هزينه اي(جاري)

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 45

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

 

معيار اندازه گيري در حسابداري حساب مستقل:

معيار اندازه گيري در حساب مستقل وجوه دولتي و وجوه اماني(به استثناي موقوفه هاي غير قابل مصرف) جريان منابع مالي است بدين معني كه بر ورود و مصرف منابع مالي تاكيد داشته و وضعيت منابع مالي اختصاص يافته براي تحقق اهداف معين را گزارش مي كنند و هدف از بكارگيري آن ،حصول اطمينان از مصرف صحيح منابع مالي، در برنامه ها و طرحها و فعاليتهايي است كه قانون معين كرده است.

 

ويژگيهاي حساب مستقل وجوه اعتبارات هزينه اي:

كاربرد:بر طبق اصل 53 قانون اساسي و در راستاي تمركز عايدات كليه دريافتهاي دستگاهاي دولتي بايد به حساب خزانه داري كل واريز شود و پرداخت مخارج آنان در حدود اعتبارات مصوب ، و به موجب قانون صورت مي گيرد. بنابراين دستگاهاي دولتي ايران مستقيما مجاز به استفاده از وجوه درآمدهاي وصولي نمي باشند،بلكه بايد درآمدهاي وصولي ابتدا به حساب خزانه داري كل واريز شود و براي انجام هزينه در حدود اعتبارات مصوب از خزانه درخواست وجه شود.

مبناي حسابداري:

درقانون محاسبات عمومي ايران مبناي حسابداري در شناسايي و ثبت هزينه ها ،نقدي تعديل شده و در مورد شناسايي و ثبت درآمدها ،نقدي كامل است.

 

 

اصلاح و تعديل حساب ها:

 

قبل از بستن حسابهاي موقت و دائمي هر حساب مستقل لازم است مانده برخي از حسابهاي مستقل مورد اصلاح يا تعديل قرار گيرد. در اين مرحله از يكسو حسابهاي موقت براي مرحله بستن حسابهاي موقت آماده مي شود و از سوي ديگر تعديلات لازم در مورد حسابهاي دائمي كه قابل انتقال به سال بعد هستند، صورت مي گيرد.

در حساب مستقل وجوه اعتبارات هزينه اي وزارتخانه ها و موسسات دولتي، بر اساس مقررات مالي و محاسباتي كشور،اقداماتي به شرح زير صورت مي پذيرد:

 

oواريز تنخواه گردان پرداخت
oواريز تنخواه گردان حسابداري
oبرگشت مانده وجوه مصرف نشده سال مالي به حساب خزانه
oانتقال مانده پيش پرداخت و علي الحساب سال جاري به حساب سنواتي
oانتقال مانده حسابهاي بودجه اي مربوط به پيش پرداختها و علي الحسابها به سال بعد
oتسويه بدهي به ساير سازمانها
oانتقال مانده مالياتهاي دريافتني جاري و ذخيره مربوط به حساب سنواتي
oانتقال مانده تعهدات پرداخت نشده جاري به حساب سنواتي
 


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file1_2058194_2047.zip164.3k