تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

مدیریت انرژی نیروگاه مجازی در بازار برق و کاهش هزینه ­ها PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت مدیریت انرژی نیروگاه مجازی در بازار برق و کاهش هزینه ­ها

فرمت : PPT

حجم : 0.6 مگابایت

تعداد اسلاید : 35

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

فهرست مطالب

اهمیت موضوع

تولیدات پراکنده

نیروگاه برق مجازی

مدل سازی اجزای یک نیروگاه مجازی

فرمول بندی مساله

روش حل

سیستم مورد آزمایش

نتایج آزمایش

نتیجه گیری

نوآوری و پیشنهادات

 

 

 

 یک شبکه الکتریکی هوشمند می­تواند اعمال همه مصرف کنندگان متصل به شبکه، تولیدکنندگان و یا هر دو را با هم به منظور بازدهی پخش بار و اهداف اقتصادی با در نظر گرفتن امنیت سیستم تکمیل کند. از طرفی گسترش انرژی­های تجدید پذیر در شبکه قدرت الزام ایجاد می­کند که شبکه هوشمند این بخش را نیز حمایت کند. برای ارتباط بین شبکه الکتریکی هوشمند با انرژی­های تجدید پذیر نیروگاه مجازی به عنوان یک پل ارتباطی مطرح گردید. از طرفی نیروگاه مجازی به عنوان یکی از زیر ساخت­های شبکه هوشمند در نظر گرفته می­شود که از طرفی به طور مستقیم به شبکه هوشمند متصل شده و از طرفی اجزاء یا گروهی از اجزاء (عمدتا انرژی­های تجدید پذیر) بکار رفته در شبکه ­ی هوشمند را مدیریت می­کند.

 

نیروگاه­های برق مجازی می­توانند بار قرار گرفته بر روی شبکه­ی برق را کاهش دهند که دلیل آن تولید و مصرف برق به صورت محلی بدون فرستادن آن از طریق خطوط انتقال برای منازل دور دست می­باشد که این منجر به کاهش یا حتی حذف فاکتور تلفات انرژی می­گردد. همچنین در جهت کارکرد بهتر نیروگاه برق مجازی از سیستم ذخیره­ی انرژی باید استفاده نمود.

تولیدات پراکنده:

افزایش تدریجی قیمت سوختهاي فسیلی، رو به پایان نهادن این منابع، مسائل زیست محیطی ناشی از مصرف اینگونه سوخت­ها و تولید گازهاي گلخانه­اي نظیر NO2  ، SO2 ، CO2 که به تخریب لایه ازن منجر می­شود، سبب رشد روزافزون استفاده از منابع انرژي تجدیدپذیر مانند توربین­هاي بادي توربین­هاي آبی و سیستم­هاي فتوولتاییک شده است. این امر با پیشرفت فناوري ساخت سیستم­هاي فتوولتاییک و توربین­هاي بادي و کاهش قیمت تمام ­شده برق تولیدي آنها سرعت گرفته است.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file3_2056710_4267.zip560.1k