تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

حسابداری و کنترلهای مالی دولتی PPT

حسابداری و کنترلهای مالی دولتی PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت حسابداری و کنترلهای مالی دولتی - حساب مستقل وجوه درآمد اختصاصی

فرمت : PPT

حجم : 0.2  مگابایت

تعداد اسلاید : 30

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

منابع مالی حساب مستقل وجوه اختصاصی دستگاه های اجرائی را درآمدهای اختصاصی تشکیل می دهد. درآمدهای اختصاصی به درآمدهایی اطلاق می شود که با اجازه قانون تحصیل و در بودجه سالانه کشور تحت عنوان درآمد اختصاصی ، پیش بینی و برای تامین هزینه های خاصی که برای اجرای فعالیت ها و برنامه های دستگاه های اجرائی ضروری است ، مصرف  می گردد.

شرایط ایجاد حساب مستقل وجوه درآمد اختصاصی در دستگاه های اجرائی تابعه دولت :

1) تحصیل درآمد اختصاصی توسط وزارتخانه ها و موسسات دولتی مستلزم مجوزقانونی است که از طریق تصویب قانون توسط قوه مقننه تحقق می یابد.

2) نوع و میزان درآمدها و همچنین نوع و میزان هزینه ها باید تحت عناوین " درآمد اختصاصی " و " اعتبارات اختصاصی " به ترتیب در قسمت درآمدها و اعتبارات بودجه سالانه کل کشور پیش بینی شود.

3) درآمدهای اختصاصی باید منحصرا به مصرف هزینه های خاص و معین برسد. تفاوت درآمد اختصاصی با درآمد عمومی عمدتا در محدودیت نوع مصرف می باشد.

 مفاد اصل 53 قانون اساسی ، چارچوب کلی و محدودیت های حساب مستقل وجوه درآمدهای اختصاصی دستگاه های اجرایی کشور را به شرح زیر مشخص می نماید:

الف : درآمدهای اختصاصی دستگاه های اجرائی کشور از دریافت های دولت محسوب می شود لذا پس از وصول باید در اجرای اصل 53 قانون اساسی و برطبق مقررات مربوط ، به حساب های خزانه داری کل انتقال یافته و متمرکز شود. بنابراین درآمدهای اختصاصی دستگاه های اجرائی مستقیما قابل مصرف نمی باشد و انجام این امر تخلف از اصل 53 قانون اساسی خواهد بود.

ب : تاکید اصل 53 قانون اساسی برانجام همه پرداخت ها در حدود اعتبارات مصوب مشمول پرداخت های اختصاصی نیز می شود. بنابراین پرداخت ها از محل درآمدهای اختصاصی وصولی فقط تا سقف اعتبارات اختصاصی پیش بینی شده  در قانون بودجه سالانه کل کشور مجاز می باشد. درآمدهای اختصاصی که بیش از میزان پیش بینی شده در قانون بودجه سالانه کل کشور وصول می شود ، قابل مصرف نبوده و باید برطبق مقررات به حساب درآمد عمومی کشور منظور شود.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,725 تومان
(شامل 15% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 18,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_2056180_1719.zip230.7k