فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

اجرا و بهره برداری از سیستم PPT

اجرا و بهره برداری از سیستم PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت اجرا و بهره برداری از سیستم 

فرمت : PPT

حجم : 0.26 مگابایت

تعداد اسلاید : 29

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

مرحله ی بهره برداری در بر گیرنده ی دوره ای زمانی ست که در آن از سیستم برای پردازش داده های حسابداری استفاده میشود و هدف آشنایی با چگونگی مشارکت حسابرسان در اجرای سیستم  ،  دانستن چگونگی انجام بررسی پس از اجرای سیستم ، یادگیری چگونگی حسابداری مناسب هزینه های یک سیستم اطلاعاتی حسابداری

 اجرای سیستم زمانی آغاز میشود که کمیته راهبری سیستم های اطلاعاتی طراحی تفصیلی (ویژگی های تفصیلی )  تهیه شده در مرحله ی طراحی سیستم را می پذیرد . فعالیت های عمده ای که در این مرحله انجام میشود عبارتند از : نصب تجهیزات ، برنامه نویسی ، آموزش، آزمون و تبدیل سیستم . برخلاف فعالیت های مرحله طراحی سیستم برخی از فعالیت ها ممکن است همزمان انجام شود حسابرسان به وسیله مرور دو فعالیت در اجرای سیستم مشارکت میکنند .

نصب تجهیزات:

اغلب سیستم جدید نیازمند تحصیل تجهیزات و نرم افزار رایانه اضافی است .تیم طراحی منابع خود را در مرحله طراحی سیستم انتخاب می کند و برای تجهیزات و نرم افزار سفارش می دهد سپس تیم اجرای پروژه ، نصب تجهیزات را آغاز میکند ، تجهیزات و نرم افزار را نصب می کند و به طوری که فعالیت های آزمون و تبدیل سیستم قابل انجام باشد بعضی  اوقات تیم باید قبل از نصب تجهیزات سایتی را برای آن مهیا کند .

  • تولید برنامه به وسیله ی رایانه
  • برنامه نویسی ساخت یافته
  • ساختار منطقی مورد استفاده در برنامه نویسی ساخت یافته
  • مثالی از کد نویسی بالا به پایین
  • آزمون برنامه 
  • مستند سازی برنامه 
  • بهره برداری موازی 
  • تحویل سیستم به کاربر 
  • حسابرسان و نقش آن ها در اجرای سیستم
  • بررسی پس از اجرای سیستم

 

 

 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,750 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file10_2056174_4111.zip208.1k