تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

مدیریت سرمایه گذاری در سیستم ها و تکنولوژی اطلاعات PPT

مدیریت سرمایه گذاری در سیستم ها و تکنولوژی اطلاعات PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت مدیریت سرمایه گذاری در سیستم ها و تکنولوژی اطلاعات

فرمت : PPT

حجم : 0.15 مگابایت

تعداد اسلاید : 21

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

از عناصر مهم مدیریت موفق استراتژی سیستم ها ی اطلاعاتی و تکنولوژی اطلاعات ؛ شایستگی سازمانی سیستم های اطلاعات در ارتباط با فرآیند ارزشیابی سرمایه گذاری ، تعیین اولویتها و توزیع منافع مورد انتظارمیباشد.

با استفاده از یک چارچوب شایسته برای ارزیابی سیستم های اطلاعاتی سازمان ضعفهای عمده سیستم مشخص میشود برنامه ریزی و توزیع منافع و تغییرات در کسب و کار شکست های مداوی را در بسیاری از سازمانها در پی دارد داشتن استراتژی تنها ابزاریست برای رسیدن به مقاصد سرمایه گذاری در سیستم های جدید تغیرات در کسب و کار.

سیاستهای تعیین اولویت و سرمایه گذاری 

 

سرمایه گذاری در سیستم ها و تکنولوژی اطلاعات با سایر سرمایه گذاریها مانند ساختمان سازی ، تجهیزات ،تبلیغات و .... رقابت میکند.توجه به نتایج مالی بسیاری از سرمایه گذاریهای جدید کسب و کار یکی از ابعاد مهم سیاست سرمایه گذاری است ، نرخ بازده کلی در سرمایه گذاری سیستم های اطلاعات ممکن کم باشد اما ارزش آنرا داشته باشد که به کار گرفته شود حتی اگر بازگشتی برای شرکت نداشته باشد . به هر حال بسیاری از کاربردهای مدرن مثل سرمایه گذاری جدید کسب و کار هستند که ابعاد مالی نتایج آن میتواند تنها یکی از اجزای تغییر در کسب و کار باشد .

 

 

 

 

 

ارزشیابی سرمایه گذاری های سیستم های اطلاعات و تکنولوژی اطلاعات

مطالب زیادی در مورد نحوه ارزیابی و قضاوت در مورد سرمایه گذاری در سیستم های اطلاعات و تکنولوژی اطلاعات نوشته شده که اجماع نظر کمی در آن وجود دارد ، کوک و پریش مشخص کرده اند که بیش از 70% سازمانهافرایند ارزیابی و بازنگری قبل از اجرای سرمایه گذاری سیستم های اطلاعات ندارند ، فارابی و همکارانش دریافته اند که 50% پروژه های سیستم های اطلاعات مورد ارزیابی قرار میگیرد در کمتر از نصف این موارد از تکنیکهای مالی جهت ارزیابی استفاده میشود  به طور کلی سازمانها کمتر از تکنیکها برای ارزیابی سیستم های اطلاعات و تکنولوژی اطلاعات بهره مند میشوند.

یک سرمایه گذاری تکنولوژی نمی تواند منجر به بازده بالا شود مگر اینکه جایگزین تکنولوژی های قدیمی شده و یا فعالیتهای مشابهی را به روشی کارامدتر انجام دهد.اغلب سرمایه گذاریهای تکنولوژی بر اساس سابقه کاربرد ارزیابی میشود . نکته ای که در مورد ارزیابی سیستم های اطلاعات و تکنولوژی اطلاعات باید توجه کرد اینست که هزینه ها و منافع به مخاطره میافتد، نحوه ارزیابی در حسابداری  بسیار محافظه کارانه است چراکه به دنبال مطمئن ترین راه جهت کسب منافع هستند.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,300 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file4_2056168_3184.zip125.8k