تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

مدیریت سود PPT

مدیریت سود PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت مدیریت سود

فرمت : PPT

حجم : 0.4 مگابایت

تعداد اسلاید : 60

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

تعريف مديريت سود از محققان :

« مديريت سود ، دخالت عمومي در فرايند گزارشگري مالي خارجي با قصد به دست آوردن سود است » (شيپر ( 1989))
« مديريت سود هنگامي رخ مي دهد كه مديران از قضاوتهاي  شخصي خود در گزارشهاي مالي استفاده كنند و ساختار معاملات را جهت تغيير گزارشگري مالي ، دستكاري مي نمايند . اين هدف به قصد گمراه نمودن برخي از صاحبان سود در خصوص عملكرد اقتصادي شركت يا تاثير بر نتايج قرارداهايي است كه انعقاد آن منوط به دستيبابي به سود شخصي مي باشد » (هيلي و والن ( 1999) )
انحراف از فعالیت هاي عادي عملیاتی توسط مدیران به منظور گمراه کردن برخی از ذینفعان درباره این که اهداف گزارشگري مالی در روند عادي عملیات برآورده شده است. (رویچودري ( 2006 ))
مدیریت واقعی سود، بر  جریانهاي نقدي شرکت اثر مستقیم دارد(لی، 2010)
 

مديران به عنوان تهیه کنندگان صورتهای مالی بر وضعیت مالی شرکت اشراف دارند و ازسطح آگاهی بیشتری در مقايسه با استفاده کنندگان صورتهای مالی برخوردارند )کردستانی و امیربیگی، 6359)

افزايش اطلاعات مديران راجع به روشها و دستورالعملهای حسابداری و همچنین انعطاف پذيری اصول و استانداردهای پذيرفته شده حسابداری انگیزههای بیشتری درمديران جهت ارائه تصويری مطلوب از وضعیت مالی واحد تجاری از طريق پديدهای به نام مديريت سود پديد آورده است )جواديان کوتنايی، 639)

مدیران شرکت ها می توانند از طریق دستکاري اقلام تعهدي و هم چنین دستکاري فعالیت هاي واقعی، سود را مدیریت کنند(هلی و همکاران 1999،1 ).

پژوهشگران در مطالعات انجام شده در زمینه مدیریت سود واقعی، به دنبال شناسایی سطوح غیرعادي فعالیت هاي واحد تجاري هستند(لگتی و همکاران 2009،3 ).

لويت(1998) انعطاف پذيري در حسابداري به اين حرفه اجازه م يدهد كه فرآوري هايي داشته باشد. انحرافاتي چون مديريت سود، هنگامي رخ مي دهد كه افراد از اين انعطاف پذيري سوء استفاده می نمايند و از اين انحرافات جهت پوشش نوسان هاي مالي واقعي استفاده مي شود. اين مهم، باعث می شود نتايج واقعي عملكرد مديريت آشكار نشود.

مدیریت سود زمانی اتفاق می افتد که مدیران ازقضاوت هاي شخصی در گزارش گري مالی و ساختارمعاملات استفاده می کنند. هدف آنها تغییر دادن گزارش هاي مالی به منظور گمراه کردن ذ ینفعان ، یا اثر بر قراردادهایی، که مبتنی بر ارقام حسابداري هستند، می باشد. (هیلی و وهلن1999)

سود یکی از اساسی ترین عناصر صورتهاي مالی می باشد که همواره مورد توجه قرار گرفته است و از آن به عنوان معیاري براي ارزیابی تداوم فعالیت، کارایی و بازنگري ساختار قراردادهاي سود، پیش بینی جریان هاي نقدي آتی براي سرمایه گذاران استفاده می شود (اقبالی عموقین، 1387 ).

اعمال اختیاری مديران از طريق مديريت سود میتواند زمینه را برای پنهان کردن ارزش واقعی دارايیها و وضعیت مالی شرکت فراهم آورد و عواقب منفی برای ذينفعان بخصوص سهامداران، کارکنان، جامعه، شهرت مديران و امنیت شغلی آنان به همراه داشته باشد. 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 16,100 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_2055157_3855.zip453k