تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

بازار اوليه PPT

بازار اوليه PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت بازار اوليه

فرمت : PPT

حجم : 0.3 مگابایت

تعداد اسلاید : 59

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

 

مقدمه

نقش بازارهاي مالي پويا در رشد و توسعه اقتصادي هر كشوري حياتي است.بازارهاي مالي به عنوان عاملي اساسي براي رشد اقتصادي هر كشوري مي باشند.به طوريكه توسعه بازارهاي مالي و رشد اقتصادي بلند مدت و پايدار دو مقوله كاملا مرتبط به هم مي باشند. بازار سرمايه را مي توان بر اساس مرحله انتشار اوراق بهادار به بازار اوليه و ثانويه تقسيم نمود. بازار اوليه مربوط به معاملات اوراق بهاداري است كه براي اولين بار عرضه گرديده و بازار ثانويه مربوط به معاملات اوراق بهاداري است كه قبلا منتشر شده  است. بازار اوليه دو ويژگي عمده دارد .

 

نخست آنكه،بازاري است كه در آن تشكيل سرمايه صورت مي گيرد.دوم اينكه سهام و اوراق قرضه منتشر شده شركت براي اولين بار در اين بازار عرضه مي شود.

 

تعاریف و اصطلاحات :

سازمان بورس و اوراق بهادار: سازماني است كه به موجب ماده (5) قانون بازار اوراق بهادار کشور تشكيل مي‌شود .

 

بورس اوراق بهادار: بازاري متشكل و خود انتظام است كه اوراق بهادار در آن توسط كارگزاران و يا معامله‌گران طبق مقررات اين قانون، مورد داد و ستد قرار مي‌گيرد. بورس اوراق بهادار در قالب شركت سهامي عام تأسيس و اداره مي‌شود.

كانون: كانون‌هاي كارگزاران، معامله گران، بازارگردانان، مشاوران، ناشران، سرمايه‌گذاران و ساير مجامع مشابـه، تشكل‌هاي خود انتظامي است كه به منظور تنظيم روابط بين اشخاصي كه طبق اين قانون به فعاليت در بازار اوراق بهادار اشتغال دارند، طبق دستورالعمل‌هاي مصوب «سازمان» به صورت مؤسسه غير دولتي، غير تجاري و غيرانتفاعي به ثبت مي‌رسند.تشكـل خود انتـظام: تشكلي است كـه بـراي حُسن انجام وظايفي كـه به موجب اين قانون برعهده دارد و همچنين براي تنظيم فعاليت‌هاي حرفه‌اي خود و انتظام بخشيدن به روابط بين اعضاء، مجاز است ضوابط و استانداردهاي حرفه‌اي و انضباطي را كه لازم مي‌داند، با رعايت اين قانون، وضع و اجرا كند.
شركت سپرده‌گذاري مركزي اوراق بهادار و تسوية وجوه: شركتي است كه امور مربوط به ثبت، نگهداري، انتقال مالكيت اوراق بهادار و تسوية وجوه را انجام مي‌دهد.

بازارهاي خارج از بورس: بازاري است در قالب شبكه ارتباط الكترونيك يا غير الكترونيك كه معاملات اوراق بهادار در آن برپاية مذاكره صورت مي‌گيرد.

بازار اوليه: بازاري است كه اولين عرضه و پذيره‌نويسي اوراق بهادار جديدالانتشار در آن انجام مي‌شود و منابع حاصل از عرضه اوراق بهادار در اختيار ناشر قرار مي‌گيرد.

 

 

 

 • وظايف بازارهاي اوليه
 • فرايند سنتي انتشار اوراق بهادار
 • روشهاي عرضه عمومي اوراق بهادار
 • پذيره نويسي ونقش پذيره نويسان در عرضه اوليه
 • ارزيابي بازدهي اوراق بهادار تازه منتشر شده
 • دگر گوني در فرايند پذيره نويسي اوراق بهادار
 • روش معامله انجام شده
 • فرايند حراج يا مزايده
 • ضرورتها و مزايا،محدوديتها و معايب عرضه عمومي
 • عرضه خصوصي اوراق بهادار
 • ابهامات و نقایص قانون تجارت

 

 

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 23,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file8_2053918_9195.zip245.6k