تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

مفاهیم حسابرسی PPT

مفاهیم حسابرسی PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت مفاهیم حسابرسی

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 42

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

مفاهیم حسابرسی یکی از مهم ترین نمادها در زبان به ویژه در رابطه با پژوهش علمی است. علم برای تشکیل دنیای تجربی با مفاهیم آغاز می شود و هر پژوهشگر برای درک روابط بین داده های خود ناگزیر به کاربرد مفاهیم است.

مفهوم را می توان انتزاع یا تجرید رویدادهای مشاهده پذیر دانست ، بدین معنا که بیانگر یک چیز ، ویژگی یا پدیده به خصوصی است. تشکیل مفهوم راهی کوتاه برای تعریف و توصیف واقعیت هاست و مقصود از آن ساده کردن امر تفکر است. برای تحقق این هدف ، هر مفهوم تعداد زیادی از رویدادها را زیر یک عنوان کلی در می آورد.

 

در ساختار هر تئوری مفاهیم باید جایگاه کلیدی داشته باشند . هدف چه ایجاد یک زمینه علمی باشد که در آن پیشرفت قابل توجهی صورت گرفته است و چه ایجاد یک مینه جدید.

در هر ورت مفاهیم اهمیت زیادی دارند.

مفاهیم به تدریج در ایجاد یک زمینه علمی کاملاً پیشرفته پدید
می آیند و از توضیحات خام به نتیجه گیری کلی تکامل می یابند.

 

ماهیت مفاهیم:

در « فرهنگ معین » تعریف منطقی مفهوم ، این گونه مطرح شده است:

« آنچه که از لفظ فهمیده شود. از شنیدن لفظی موضوع، معنایی به ذهن می آید که آن را مفهوم و مدلول گویند. از آن جهت مفهوم گویند که همیده شده و از آن جهت که لفظ یا دال دیگریبر آن دلالت کرده مدلولش خوانند. فرق مفهوم با مصداق از آن جهت است که مصدا به موضوعی خارجی اطلاق می شود که مفهوم بر آن صدق کرده است. مثلاً زیر، عمر و بکر مصادیق مفهوم انسان هستند و آنچه از لفظ انسان به ذهن می آید مفهوم آن است. بنابراین مفهوم مرحله است واسطه بین وجود لفظی و وجود خارجی. خلاصه هر شیء را چهار مرحله وجودیست، به ترتیب: وجود لفظی، وجود کتبی، وجود ذهنی و وجود خارجی. مفهوم وجود ذهنی شیء و مصداق وجود خارجی آن است.

 

بدین ترتیب، مفاهیم فرم های انتزاعی ناشی از مشاهده و تجربه هستند، ایده های تعمیم یافته که به ما یاری می دهند تا شباهت ها و تفاوت ها را مشاهده کرده و موضوع موردنظر را بهتر درک کنیم. بدون مفاهیم، زمینه بررسی و تحقیق، مجموعه ای از مشاهدات بی ربط و بی معنایی خواهد بود. در فرایند نتیجه گیری های کلی از تعدادی مشاهده یا دریافت ها است که تفکر مفهومی به ایجاد هر زمینه علمی، یاری می رساند.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,100 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file5_2053915_7376.zip195.3k