تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

ضرورت استفاده از حسابداری تعهدی در بخش عمومی PPT

ضرورت استفاده از حسابداری تعهدی در بخش عمومی PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت ضرورت استفاده از حسابداری تعهدی در بخش عمومی

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 47

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

 

    در بخش عمومی کشورهای متعددی نظیر نیوزلند، انگلستان، استرالیا و ایالات متحد ه تحولات بسیاری در قالب اصلاحاتی در زمینۀ نقش دولت و تأثیر آن درمدیریت بخش عمومی، روابط میان بخش عمومی و بخش خصوصی، ارتباط بین مصرف منابع و سطح کارایی عملیات و برنامه ریزی غیرمتمرکز امور و فعالیت ها، نمود یافته است. بخشی از تحولات مذکور به تغییرات در حوزۀ حسابداری و گزارشگری مالی بخش عمومی مربوط است؛ یعنی ، در حقیقت، به کارگیری مبنای نقدی برای حسابداری فعالیتها یی از نوع حاکمیتی و غیر بازرگانی دربخش عمومی به استفاده از مبنای تعهدی یا تعهدی تعدیل شده برای انجام این کار انتقال یافته است . اما دربخش عمومی ایران به این مهم توجه شایسته ای نشده است.

 

—در دو دهۀ گذشته، متناسب با تغییر و تحولاتی که در زمینۀ آگاهی شهروندان از حقوق اجتماعی خویش وافزایش مطالبات ایشان در خصوص پاسخ خواهی ازمقامات منتخب خود روی داده است، دولتمردان کشورهایی که دارای نظام سیاسی مردم سالارند، به چاره جویی در بارۀ یافتن ابزار مناسبی برای ایفای مسئولیت پاسخگویی عمومی پرداخته اند وکوششهایی را در این زمینه به عمل آورده اند . گفتنی است که مسئولیت پاسخگویی مرکز ثقل و سنگ زیربنای تمام گزارشهای مالی قابل استخراج از نظام گزارشگری مالی دولت را تشکیل می دهد و دولتها را وا می دارد که در مقابل شهروندان خود پاسخگو باشندو برای افزایش منابع مالی عمومی و اهدافی که این منابع برای تحقق آنها مصرف می شود دلایل منطقی بیاورند.
—در بیست سال اخیر تغییرات بسیاری در بخش عمومی کشورهای متعددی نظیر زلاند نو، انگلستان،استرالیا و ایالات متحده رخ داده به گونه ای که امواج این تغییرات حتی کشورهای جنوب شرقی آسیا، از قبیل مالزی، سنگاپور، تایلند و فیلیپین ، را نیزدرنوردیده است . تحولات مذکور در قالب اصلاحاتی در زمینۀ نقش دولت و تأثیر آن در مدیریت بخش عمومی، روابط میان بخش عمومی و بخش خصوصی ، ارتباط بین مصرف منابع و سطح کارایی عملیات و

   برنامه ریزی غیرمتمرکز امور و فعالیتها نمود یافته است.اهداف اصلی این اصلاحات عبارت بوده از :

—فرهنگ سازی در زمینۀ ارتقای سطح عملکرد
—افزایش سرعت پاسخگویی بخش عمومی در واکنش به نیازهای دولت
 

  بنابراین، می توان ادعا کرد که کلیۀ تغییر وتحولات یادشده به منظور واداشتن سازمانها و نهادهای بخش عمومی به عملکردی مطلوب تر صورت گرفته است.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 19,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file3_2053913_9078.zip114.4k