تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

ارتباط توسعه در جهان سوم PPT

ارتباط توسعه در جهان سوم PPT

 

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت ارتباط توسعه در جهان سوم 

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 31

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

 

این پارادایم از 400 سال پیش در اروپا مطرح شده است تا پادزهری باشد برای هرج و مرج و بی‌نظمی اجتماعی و انحرافی باشد. اندیشه اروپایی توسعه از طریق تجارت بین‌الملل و استعمار تقریبا از قرن 16 تا اوایل قرن 20 به سراسر جهان صادر شد.

 

 

دوره رنسانس :

ایده‌های انسان‌گرایانه دوره رنسانس، دولت‌های اروپایی، سرمایه‌داران نخبه و بروکرات‌های دولتی و دانشمندان جزو عوامل مهم بودندروش علمی دستاورد مهم دوره رنسانس بود که در این دوره علم جانشین دین و کتب مقدس گردید. از این رو فرضیات علم به سرعت به سایر نهاد‌ها رسوخ پیدا کرد. امروز ماشین توسعه به دلیل دامنه وسیع و پشتیبانی نهادی بسیار قدرتمند است و نهادهایی چون موسسات کمک‌رسانی، موسسات چندجانبه، شبکه‌های جهانی سازمان‌های غیردولتی، بانک‌های خصوصی و غیره در این امر شریکند.

امروز ماشین توسعه به دلیل دامنه وسیع و پشتیبانی نهادی، بسیار قدرتمند است. نهادهای شریک در امر توسعه عبارتند از: بروکراسی دولتی، موسسات کمک‌رسانی، موسسات چندجانبه، شبکه جهانی سازمان‌های غیردولتی، بانک‌های خصوصی، شرکت‌های مشاوره فنی و گروه‌های پژوهشی دانشگاه، نخبگان و دیوان‌سالاران دولتی.

عقلانیت و پیشرفت:

توسط نخبگان اقتصادی و سیاسی با عقلانیت اقتصادی و رشد مترادف در نظر گرفته شده است.
شروع شالوده‌شکنی پارادایم مسلط و گفتمان را می‌توان به موارد زیر تقسیم کرد:
عقلانیت و پیشرفت آن گونه که توسط نخبگان اقتصادی و سیاسی در شمال، سازمان‌های چندجانبه تحت کنترل این نخبگان و نیز دیوان‌سالاران دولتی و همچنین صاحبان منافع در جنوب بیان شده است، با عقلانیت اقتصادی و رشد مترادف‌اندپرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file2_2053383_3649.zip231.9k