تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

حسابداری دولتی PPT

حسابداری دولتی PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت حسابداری دولتی 

فرمت : PPT

حجم :0.6 مگابایت

تعداد اسلاید : 37

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

´از اواخر قرن بیستم، حسابداری دولتی در جریان تحولاتی بنیادین قرار گرفته است و نهادهای ملی و بین‌المللی زیادی در مسیر این اصلاحات تاسیس شده‌اند. شاید زمان آن رسیده باشد که دولتها با حسابداری و حسابداران (چه دانشگاهی و چه حرفه‌ای) آشتی کنند. پاسخگویی، نیاز امروز دولتها برای اثبات مشروعیت خود به رای‌دهندگانی است که نسبت به قبل هوشیارتر و پاسخ‌خواه‌تر هستند و در این میان حسابداری دولتی به‌عنوان ابزار اصلی پاسخگویی مالی دولتها باید به‌سرعت در هدفها، مفاهیم، اصول و روشهای خود تجدیدنظر کند. دیگر وقت آن است که به‌جای سیاستمداران، اقتصاددانان و مدیران، حسابداران بر مسند سیاستگذاری و استانداردگذاری امورمالی کشورها قرار بگیرند و در واحدهای حسابداری سازمانهای دولتی، علم و تخصص جایگزین تجربه‌گرایی شود.
 
´در ایران نیز در سال 80 در مسیر تحولات جهانی بحث عملیاتی شدن بودجه به‌طور جدی مطرح و از همان ابتدا بحث تحولات بنیادین در حسابداری دولتی به‌عنوان یکی از زیرساختهای اصلی بودجه‌ریزی عملیاتی نیز مطرح شد. عملیاتی شدن بودجه نیازمند اصلاح روشهای حسابداری و گزارشگری مالی است و از سوی دیگر، بودجه نقش محوری در حسابداری دولتی دارد و از این‌رو اصلاحات بودجه‌ریزی و حسابداری دولتی لازم و ملزوم یکدیگرند. با تصویب قوانین و صدور بخشنامه‌های مکرر مبنی‌بر عملیاتی شدن بودجه و محاسبه بهای تمام‌شده خدمات و در غیاب دانشگاهیان و اهل حرفه، مدیران دولتی بدون پشتوانه نظری و تخصصی و بدون آگاهی از تجربه‌های ارزنده کشورهای دیگر، راههای آزموده‌شده کشورهای دیگر را با صرف مبالغ هنگفت و زمان ارزشمند به خطا پیمودند و روش آزمون و خطا را در پیش گرفتند.
 
 
 
آشنایی با برخی مفاهیم اساسی حسابداری دولتی:
´در حال حاضر مفاهیم نظری سنتی و نوین حسابداری دولتی در دانشگاهها به‌طور جدی و مفصل آموزش داده نمی‌شود، محققان و پژوهشگران به‌تحقیق در این حوزه علاقه‌ای ندارند، اهل حرفه تمایل و انگیزه‌ای برای ورود به دولت و اصلاحات حسابداری دولتی ندارند و هیچ سازمان یا نهادی نقش رهبری اصلاحات حسابداری دولتی و سیاستگذاری آن را بر عهده نگرفته است و کتابها و مقاله‌های ترجمه یا تالیف‌شده در حوزه نظری یا عملی حسابداری دولتی، انگشت‌شمار است.
 
´هدف اصلی این مقاله‌، تشریح پیشرفتهای نظری در حسابداری دولتی و  به‌خصوص اقدامات انجام شده در سالهای آخر قرن بیستم است و شامل تاریخچه، تعریف، اهمیت، کارکرد و اجزای اصلی چارچوب نظری حسابداری در کل و حسابداری دولتی به‌طور خاص است. همچنین، استانداردها و چارچوبهای مفهومی تهیه‌شده برای حسابداری دولتی در سطح ملی و بین‌المللی به بحث و بررسی گذاشته خواهد شد.
 


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,200 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file42_2050857_7954.zip615.3k