تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

ارزیابی متوازن PPT

ارزیابی متوازن PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت ارزیابی متوازن 

فرمت : PPT

حجم : 1.3 مگابایت

تعداد اسلاید : 21

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

—فضای رقابتی کنونی در عصر کنونی با چالش عمده ای دست به گریبان میباشد.جهانی سازی،فناوری های نوین،سرمایه انسانی مواردی از این دست میباشد که در صورتی که بدون اتخاذ ساختاری منسجم و راهبردی مشخص با آنها برخورد شود،سازمانها بدون شک مانند تخته پاره ای سرگردان به صخره برخورد خواهد کرد و متلاشی میگردد.
—تدوین راهبرد و اتخاذ برنامه های اصولی و عملیاتی براساس آن به انظمام استقرار نظام مناسب ارزیابی عملکرد یکی از ابزارهای کلیدی موفقیت در فضای رقابتی تولید و تجارت امروز میباشد.
—با توجه به نقاط ضعف سیستم های فعلی اندازه گیری عملکرد،بسیاری از سازمانهای پیشرو به طراحی و استقرار سیستمهایی اهتمام ورزیده اند که وطایف سازمانی را با اهداف استراتژیک پیوند داده و با ارائه مجموعه متوازنی از شاخصهای مالی و غیرمالی فعالیتهای سازمان را به سمت خواست و نیاز مشتریان هدایت میکند. ارزیابی متوازن یکی از مهمترین و نوین ترین فنون ارزیابی عملیات سازمان است.
 
  • پیدایش ارزیابی متوازن
  • تعریف ارزیابی متوازن
  • ابعاد ارزیابی متوازن
  • نتايج تحقيقات کاپلان و نورتون
  • رابطه ی علت و معلولی در ارزیابی متوازن


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,300 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file985_2034285_5669.zip893.9k