تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

مدیریت دستمزد و جبران خدمات PPT

مدیریت دستمزد و جبران خدمات PPT

 

 

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت مدیریت دستمزد و جبران خدمات

فرمت : PPT

حجم : 0.7 مگابایت

تعداد اسلاید : 36

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

جبران‌ خدمات‌:

هدف‌ اساسي‌ از تنظيم‌ طرح‌ و مقررات‌ مربوط‌ به‌ جبران‌ خدمات‌، پرداخت‌ حق‌الزحمه‌ عادلانه‌ و متناسب‌ با كوششي‌ است‌ كه‌ کارکنان  در ايفاي‌ وظايف‌ و مسئوليت‌هاي‌ سازماني‌ متحمل‌ مي‌شوند. حصول‌ اين‌ هدف‌، ضمن‌ آنكه‌ رفاه‌ و آسايش‌ وي‌ را فراهم‌ مي‌سازد در جهت‌ منافع‌ سازمان‌ بوده‌ و در بهبود وضع‌ عمومي‌ سازمان‌ و جامعه‌ نيز مؤثر است‌.

فرد در مواجهه‌ با جبران‌ خدمات‌ خود بطور مناسب‌ و كافي‌ مي‌تواند احتياجات‌ اساسي‌ و ضروري‌ خود و خانواده‌اش‌ را تأمين‌ سازد. در عين‌ حال‌ انگيزه‌ مؤثر جهت‌ توسعه‌ دانش‌، تخصص‌ و مهارت‌ وي‌ خواهد بود. از سوي‌ ديگر و از ديدگاه‌ اقتصاد ملي‌ جبران‌ خدمات‌ كافي‌ وعادلانه‌ در بالا بردن‌ سطح‌ زندگي‌ و افزايش‌ قدرت‌ خريد افراد يك‌ جامعه‌ تأثير فراوان‌ دارد.

 تعريف‌ حقوق‌ و مزايا

مجموعه‌ دريافت‌هاي‌ قانوني‌ كه‌ کارکنان به‌ اعتبار قرارداد انجام‌ کار‌، اعم‌ از نقدي‌ و يا غيرنقدي‌، پاداش‌، تشويقي‌، كارانه‌ و... دريافت‌ مي‌نمایند.

 براي‌ آشنايي‌ بيشتر با حقوق‌ و مزايا ابتدا آن‌ را با مزد و حق‌السعي‌ برابر در نظر مي‌گيريم‌ و يك‌ سري‌ توضيحات‌ كلي‌ مانند عوامل‌ تشكيل‌دهنده‌ مزد، انواع‌ مزد، عوامل‌ مؤثر در تعيين‌ مزد، مشخصات‌ نظام‌ مزد مناسب‌، مزد و بهره‌وري‌ و روش‌هاي‌ پرداخت‌ مزد ارائه‌ مي‌گردد؛ سپس‌ سوابق‌ و روش‌هاي‌ موجود براي‌ جبران‌ خدمات‌ را به‌ صورت‌ خلاصه‌ بيان‌ مي‌نماييم‌.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 15,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file65_2031456_6256.zip596k