فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

تئوری های مدیریت پیشرفته PPT

 تئوری های مدیریت  پیشرفته PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت تئوری های مدیریت پیشرفته 

فرمت : PPT

حجم : 0.1 مگابایت

تعداد اسلاید : 37

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

—برخی تعاریف اساسی:
—  سازمان پدیده ای اجتماعی به شمار می آید كه به طور آگاهانه هماهنگ شده و دارای حدود و ثغور نسبتا مشخصی بوده و برای تحقیق  هدف یا اهدافی، بر اساس یك سلسله مبانی دائمی فعالیت می كند.
—ساختار سازمان چیست؟
—  ما ساختار را به عنوان یكی از اجزاء سازمان كه از عنصر پیچیدگی، رسمیت و تمركز تشكیل شده، تعریف می كنیم.
—  پیچیدگی، حدود تفكیك درون سازمان را نشان می دهد. همچنین میزان تخصص گرائی، تقسیم كار و تعدا سطوح در سلسله مراتب سازمان را اشاره می كند. و حد و حدودی كه واحد های سازمانی از لحاظ جغرافیایی پراكنده شده اند  را نیز تصریح می كند.
—طراحی سازمانی چیست؟
—  اصطلاح سوم ما ( طراحی سازمان) بر جنبه مدیریت تئوری سازمان تاكید دارد. طراحی سازمان به نحوه ساخت و تغییر ساختار، برای تحقق اهداف سازمانی اشاره می كند.
—  در ساختن یك ساختار، آنچه مورد استفاده قرار می گیرد نقشه یا سند مشابه ای است كه نمودار سازمانی نام دارد.
—تئوری سازمان چیست؟
—  با توجه به تعاریف قبلی ذكر شده، تعریف تئوری سازمان، بنظر مشكل نمی آید، تئوری سازمان رشته ای است كه ساختار و طراحی سازمان را مورد مطالعه قرار می دهد . تئوری سازمان به هر دو جنبه تشریحی و تجویزی این رشته می پردازد.
—مقایسه تئوری سازمان و تئوری رفتاری سازمان
—  رفتار سازمانی ، دیدگاهی خرد نسبت به مسائل داشته و بر افراد و گروهای كوچك تاكید دارد. بر رفتار درون سازمانها، عملكرد افراد، كاركنان و متغیر های نگرشی نظیر بهره وری كاركنان، غیبت در كار، جابجائی در كار و رضامندی شغلی بیشتر، متمركز است.


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,850 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,700 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file520_2029142_3643.zip72.6k