تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

مدل ایجاد سناریو PPT

مدل ایجاد سناریو  PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت مدل ایجاد سناریو

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 32

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

سناریو ها عبارتند از مجموعه تصویرهای ترسیمی، از آینده که ما را از زمان حال به آینده رهنمون می کنند . به عبارت دیگر ، سناریو توصیفی است از یک آینده ممکن، همراه با تعیین و تشخیص رویدادهایی که به آن آینده می انجامد.
سناریوها اگر به خوبی تعیین و تنظیم شوند ، امکان موشکافی نتایج و در عین حال به کارگیری تصورات و ارتباط موضوعات را با یکدیگر فراهم می آورند . بنابراین با استفاده از توصیفات خیالی می توان تمامی احتمالات آینده را به نحوی شناسایی کرد.
 
مدل های جایگزینی فناوری
معمولا با گذشت زمان ، فناوری های موجود جای خود را به فن آوری های جدید خواهند داد .
بدین معنا که یک فناوری جدید ، به تدریج و در یک دوره زمانی مشخص، سهم قابل توجهی از بازار را به خود اختصاص می دهد و فناوری قبلی را از رده خارج می کند .
برای مثال ، می توان به جایگزینی تلویزیون رنگی به جای تلویزیون سیاه و سفید و یا ترانزیستور به جای لامپ های خلأ اشاره کرد که یک جایگزینی از نوع تک به تک است .
در بسیاری از موارد ، شتاب تغییر فناوری به گونه ای است که قبل از جایگزینی کامل فناوری موجود با فناوری جدید ، فناوری جدیدتری نیز پا به عرصه بازار می نهد .
 
به ویژه در حوزه فناوری اطلاعات ، این تغییرات سریع ، کاملأ مشهود است . در چنین حالتی از یک سو فناوری قدیمی ، بازار خود را به دو فناروی جدیدتر می دهد و از سوی دیگر میان دو فناوری جدید ، آن یک که جدیدتر است ، نسبت به فناوری دوم سهم بیشتری را به خود اختصاص می دهد . در این حالت ، با یک جایگزینی چند سطحی و پویا در حوزه فناوری مواجه خواهیم بود .


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 17,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file36_2021233_2194.zip121.2k