فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

سازماندهی ژنوم انسان PPT

سازماندهی ژنوم انسان PPT

 

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت سازماندهی ژنوم انسان

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 30

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

-ژنوم انسان شامل دو بخش می باشد: ژنوم هسته ای با 26000 ژن و ژنوم میتوکندریایی با 37 ژن.
-در مقایسه ژنوم انسان با سایر پستاندارن، 5% از توالی های آنها طی تکامل حفاظت شده می باشند و بنابراین از لحاظ عملکردی دارای اهمیت هستند.
-ژنوم هاپلوئید انسان با حدود 3/1 میلیارد جفت باز، دارای تنها 1/1درصد توالی های کد کننده پروتئین می باشد. 4 درصد باقی مانده ی توالی های حفاظت شده، ژن هایی هستند که محصول آنها RNA های عملکردی  هستند (non-protein coding) یا توالی های cis acting می باشند (تنظیم کننده بیان ژن).
 

هتروکروماتین: DNA که به صورت فشرده در داخل هسته قرار دارد و ژنی در آن قرار ندارد یعنی از روی آن رونویسی صورت نمی گیرد-دو نوع است 1. هتروکروماتین ساختمانی یا اجباری (توالی های سانترومری) و 2. هتروکروماتین اختیاری

یوکروماتین: بخشی از DNA که در داخل هسته به صورت غیر فشرده قرار دارد و از روی آن رونویسی انجام می شو یعنی شامل ژن های کد کننده پروتئین و ژن های کد کننده RNA می باشد.

-توالی های موجود در داخل ژنوم می توانند به صورت تک کپی (single-copy) یا تکراری (repetitive) وجود داشته باشند.
-اغلب ژن های کد کننده به صورت تک کپی هستند یعنی به ازاء هر ژنوم هاپلوئید یک کپی از آنها وجود دارد.
-توالی های کد کننده پروتئین گاهی به صورت خانواده هایی از توالی های خویشاوند وجود دارند که ممکن است به صورت خوشه هایی بر روی یک یا چند کروموزوم سازمان بندی شده باشند یا اینکه در سرتاسر ژنوم پراکنده باشند.


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,500 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 17,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file32_2017699_7988.zip266k