تازه های علمی آموزشی مجازی

دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. در صورتیکه محصول مورد نظر شما در این فروشگاه وجود ندارد می توانید از طریق آدرس ایمیل زیر ، محصول خود را سفارش دهید: mataleb.mofid@gmail.com .......................... اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.............................. گروه تلگرام : Yon.ir/76hfi

ارتباط پزشک و بیمار PPT

ارتباط پزشک و بیمار PPT

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت ارتباط پزشک و بیمار

فرمت : PPT

حجم : 0.2 مگابایت

تعداد اسلاید : 48

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

ارتباط پزشک با بيمار زماني شکل ميگيرد که بيمار آگاهانه خواستار خدمات پزشک باشد و پزشک نيز آگاهانه او را به عنوان يک بيمار بپذيرد.

شکل گيري اين ارتباط به معناي تحميل و الزامي شدن يکسري از وظايف و الزامات حقوقي و اخلاقي و

حرفه اي است و لذا درک زمان آغاز و پايان اين ارتباط بسيارحائز اهميت است.

اهميت وجود يک ارتباط درمانيِ مناسب بين پزشک و بيمار را هرگز نميتوان ناديده گرفت؛ چرا که در غالب موارد، تشخيص صحيحِ مشکل بيمار و درمان مؤثر آن، مستقيماً وابسته به کيفيت اين ارتباط است.

برقراري ارتباط صحيح با بيمار، مستلزم درک اين مطلب است که بيمار تنها مجموعه اي از علايم و ارگانهاي آسيب ديده نيست؛ بلکه پزشک بايد بيمار را انساني داراي نگرانيها و آرزوهاي خاص خود ببيند که در جستجوي کمک و بهبودي، با اعتماد و اطمينان خاطر به او مراجعه کرده است.

 پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 13,700 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file11_2017230_1885.zip183.1k