فروشگاه تخصصی تازه های علمی آموزشی مجازی

فروشگاه جامع فایل های دانشجویی, دانلود مجموعه عظیمی از فایل های آموزشی , دانشجویی , تحقیقاتی و متفرقه

پروژه تخفیف کرونایی powerpoint

اطلاعیه فروشگاه

از این که فروشگاه ما را جهت بازدید و جستجوی محصول مورد نظر خود انتخاب کرده اید ، بی نهایت سپاسگذاریم. اطلاعیه فروشگاه : در هنگام خرید حتما روی دکمه تکمیل خرید در صفحه بانک کلیک کنید تا پرداخت شما تکمیل شود مراحل پرداخت را تا آخر و دریافت کدپیگیری سفارش انجام دهید ؛ در صورتی که نتوانستید پرداخت الکترونیکی را انجام دهید چند دقیقه صبر کنید و مجددا اقدام کنید و یا از طریق مرورگر دیگری وارد سایت شوید یا اینکه بانک عامل را تغییر دهید.پس از پرداخت موفق لینک دانلود به طور خودکار در اختیار شما قرار میگیرد و به ایمیل شما نیز ارسال میشود.

سيستم اتوماسيون اداري PPT

سيستم اتوماسيون اداري PPT

 

 

 

 

نام محصول : پاورپوینت سيستم اتوماسيون اداري

فرمت : PPT

حجم : 0.4 مگابایت

تعداد اسلاید : 25

زبان : فارسی 

سال گردآوری : 96

 

امروزه سيستمهاي اداري، سيستمهاي جهاني هستند كه وظيفه اصلي آنها ايجاد ارتباط و بهبود ارتباطات است.

ارتباطات از لحاظ اطلاعات تجاري از اهميت بسزايي برخوردار است و رمز بقاي سازمانها و تداوم فعاليتهاي آنها مجهز شدن اين سازمانها به ابزارهاي رقابتي عصر اطلاعات و ارتباطات؛ يعني سيستمهاي اطلاعاتي و فناوري اطلاعات است.

 در اين ميان از دهه 1960 كه جنبههاي بيشتري از كاربرد و فعاليتهاي اداري و بازرگاني رو به گسترش گذاشت، وجود يك سيستم يكپارچه اداري مناسب كه حجم عظيم اطلاعات، مكاتبات را در برگيرد به وضوح احساس شد.

با گسترش روز افزون ارتباطات و پيدايش شكلهاي مختلف جريانات ارتباطي و در محيط پر رقابت كسب و كار و دگرگونيهاي اين محيط در دهه 1990(جهاني شدن اقتصاد و تبديل اقتصادها و جوامع صنعتي به اقتصاد خدماتي بر پايه دانش و اطلاعات) لزوم توجه به سيستمهاي اطلاعاتي دو چندان شده است. به همين جهت، بحث سيستمهاي اتوماسيون اداري كه نوعي از انواع سيستمهاي اطلاعاتي است روز به روز اهميت بيشتري مييابد.

اطلاعات يكي از منابع با ارزش و اصلي مديران يك سازمان است.

همانطوركه منابع انساني، مواد اوليه و منابع مالي در روند توليد داراي نقش و ارزش خاصي هستند لكن در عصر اطلاعات و ارتباطات، اطلاعات داراي ارزش ويژهاي هستند.

از آنجا كه اطلاعات مهم و ارزشمند هستند و اساسي براي كل فعاليتهاي سازمان محسوب ميشوند ، لذا بايستي سسيتمهايي را برپا كرد تا بتوانند اطلاعات را توليد و آنها را مديريت كنند. هدف نهايي چنين سيستمهايي كسب اطمينان از صحت، اعتبار و روايي اطلاعات در دسترس، در زمان موردنياز و به شكل قابل استفاده است.پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,750 تومان
(شامل 50% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,500 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.
کدتخفیف:

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file10_2017224_4306.zip370.5k